Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот LaCoquine » 13 Фев 2015, 14:05

Не пречи да е модерен сокът от Нони и пак да е полезен, ама ми се струва най-вече прехвален!

Не знам каква е тази еуфория покрай него, но всички говорят разни неща за него и оставаш с впечатление, че помага за наистина всичко :D :D Коееето май само на мен ми се вижда невъзможно или на хората от някъде достатъчно добре им е било обяснено, да не кажа набито в главите, но няма значение, просто ми се искаше да разбера повече за сока от нони :idea:
Разрових се и открих, че нони представлява това
noni.jpg
noni.jpg (15.32 KiB) Прегледано 11542 пъти
плод характерен за Полинезия, :idea: но за реалното му действие върху организма, очаквам от вас да разбера повече и най-вече от хората, които са го изпробвали :idea:

До колко модерен и колко полезен може да сокът от нони? :?: :?:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Rali_hr » 13 Фев 2015, 14:08

Това Нони не съм го чувала досега, но в крайна сметка, нали си имам джинджифил, зехтин и алое за ВСИЧКО! За Нонито какво остана? :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот maminka » 13 Фев 2015, 14:09

Сигурна съм, че е особено полезен сокът от нони и все пак мисля, че има еквивалент характерен за нашите ширини и няма нужда да купуваме странности :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Snejna » 13 Фев 2015, 14:56

Rali_hr написа:Това Нони не съм го чувала досега, но в крайна сметка, нали си имам джинджифил, зехтин и алое за ВСИЧКО! За Нонито какво остана? :lol:

наистина не му остана ред, но там, където го пият може да си нямат джинджифил и зехтин! :)
А и това със сигурност няма да е много показателно за нашите тела, все си мисля, че всеки организъм се нуждае от това, което вирее в близост с него, а не някъде си, незнайно къде за нас.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Kremiliya » 13 Фев 2015, 15:42

И аз смятам, че имаме предостатъчно антиоксиданти и имуностимулатори, които виреят по нашите ширини, за да се мъчим да си търсим Нони :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Коцева » 16 Фев 2015, 16:49

Само положителни коментари чувам за този сок от Нони, ама няма как силно рекламиран и популярен, че и Гала сигурно го пие, няма как да има и странични ефекти ли да не помага :!: :!:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2015, 16:53

Коцева написа:Само положителни коментари чувам за този сок от Нони, ама няма как силно рекламиран и популярен, че и Гала сигурно го пие, няма как да има и странични ефекти ли да не помага :!: :!:

ХАхаххахаха Оле, сякаш в някаква гаранция за живот и здраве, защото и Гала би го пила! :lol: :lol: :lol: :lol: Смешно ми стана хихи ;))) Иначе аз не съм чувала нищо за този плод :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот LaCoquine » 20 Мар 2015, 13:22

Все още не съм го купила, малко не ми вдъхнаха доверие последните коментари :idea:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Snejna » 20 Мар 2015, 13:46

LaCoquine написа:Все още не съм го купила, малко не ми вдъхнаха доверие последните коментари :idea:

О, аз си пия сок от Нони всеки ден! Даже си слагам по лицето против бръчки. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:18

Snejna написа:
LaCoquine написа:Все още не съм го купила, малко не ми вдъхнаха доверие последните коментари :idea:

О, аз си пия сок от Нони всеки ден! Даже си слагам по лицето против бръчки. :)

Евала :))) Нонито е голяма работа, не е шега, но да се мажеш и ... не е ли подсладено? :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта