Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот sofi_black » 13 Фев 2015, 17:00

Не е рядкост да не мога да се наживея и да се налага да не лягам въобще, а на другата сутрин да съм отново на работа! Всъщност след такива нощи единственото, за което имам време е едно душче, а след това се изстрелвам по задачки!
914.jpg
914.jpg (60.47 KiB) Прегледано 2321 пъти

Интересно ми е как е възможно да се възстановим след безсънна нощ, тъй като съм пробвала много варианти и със сигурност енергийните напитки са много лош такъв! :| :evil:
Тук като цяло не става въпрос как да изтрезнеем за работа, :mrgreen: а как да повлияем на липсата на сън, дотолкова, че да не я усещаме въобще :idea: Може би има начин :roll:

Надявам се не съм ви поставила пред някакви грандиозни размисли, просто ми дайте вашия пример, какво правите - пускате болничен, просто не се обаждате на никого, отивате по обяд на работа и казвате, че сте се успали :D :D :D Какъв е вашият изход, как най-качествено и бързо можем да се възстановим след безсънна нощ? :roll:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот lini_leni » 13 Фев 2015, 17:03

Ами аз разчитам на Алказалцер, душ и обедна почивка, понеже живея близо мога да си позволя да се прибера и да дремна, това е нещото, което може да ти помогне адски много, ако не можеш да си позволиш да се прибираш и имаш кола, то това ти е подвижната къща, използвай я!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Malina » 13 Фев 2015, 17:10

15 минути сън по някое време са идеален начин да се възстановим! Аз правя така, особено ако имам тази възможност де, иначе кафета, плодове и чакам да дойде време за сън. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Pipilota » 16 Фев 2015, 13:18

Никога не ми се получава възстановяването, какво ли не съм пробвала и никога не съм се чувствала добре, ако не съм спала цяла нощ, независимо какво правя. :( Май си е до човека повече, отклкото до триковете.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:25

Освен със сън по друг начин не виждам, но все пак аз лично залагам на по-леката и витаминозна храна и много кисело мляко, не знам защо то ми действа най-добре, когато ми се спи :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Kaya » 16 Фев 2015, 14:58

Lollipop написа:Освен със сън по друг начин не виждам, но все пак аз лично залагам на по-леката и витаминозна храна и много кисело мляко, не знам защо то ми действа най-добре, когато ми се спи :)

И на мен ми помага киселото мляко и все пак дрямката остава най-доброто средство, но не е много удачно да спим на работа, нали? :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот silver933 » 16 Фев 2015, 16:22

На младини много добре се справях с безсънните нощи, но вече не е така. Тогава само 2 портокала ми вършеха работа и всичко си беше 6+, но вече няма как да се случи - всичко е до годинките! :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Slavena » 18 Фев 2015, 17:34

Много лесно се оправям, сутрин ям 2 банички и си хапвам едно кисело мляко после съм 6+ :) пробвайте няма да сгрешите ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Anka » 18 Фев 2015, 17:59

Случвало ми се е да съм на училище след безсънна нощ, тогава спях в голямото междучасие и ми беше най-добре :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как най-качествено и бързо може да се възстановим след безсънна нощ?

Мнениеот Mon_ton » 18 Фев 2015, 18:20

Ако изям 2 баници със сигурност ще ми се прииска повече да спя, така че няма как да ми помогне след безсънната нощ :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта