Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Мнениеот Коцева » 16 Фев 2015, 16:57

Виждам, че се рекламира от известно време Проензи термо терапия, а това ме подсеща, че една приятелка, която си беше сецнала кръста, след това била на чакръкчия, които след като я наместил й сложил подобен пластир на този Проензи термо терапия и до ден всичко й било минало :idea:

Странното е, че аз не съм се сецвала скоро, но пък имам болки от години в гърба, които не мога да отдам на нищо конкретно :idea: Дали в такъв случай може да подейства Проензи термо терапия и каква е методиката му според вас :roll:
2964.jpg
2964.jpg (9.69 KiB) Прегледано 2732 пъти

Много ще ме зарадвате ако някой каже нещо повече за този японски метод, как действа, дали действа и така ли изглежда самия пластир, съответно как и дали издържа за дълго под дрехите? :roll:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Мнениеот annydance » 16 Фев 2015, 17:03

И при мен се появяват странни болки, особено като се променя времето, независимо дали към по-топло или към по-студено - все боли :evil: Но като цяло им вярвам, при следващ път, бих си взела, ако дават ефект, де :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Мнениеот Rali_hr » 16 Фев 2015, 17:24

Никога не ми е идвало на ума, според мен затоплянето не винаги е много добро решение, представям си как на топло и приятно всяко възпаление расте. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2015, 21:17

Rali_hr написа:Никога не ми е идвало на ума, според мен затоплянето не винаги е много добро решение, представям си как на топло и приятно всяко възпаление расте. :)

И според мен не е много удачен вариант да се правят нагревки, особено на собствена глава. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Опитахте ли да лекувате болките в гърба с Проензи термо терапия?

Мнениеот Lollipop » 23 Фев 2015, 11:02

И аз не съм почитателка много на нагревките, защото наистина могат и да доведат до обратен ефект. )
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта