Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот sofi_black » 16 Фев 2015, 18:08

Вече нямам много време, за да се правя на жена и да се цапотя с всякакви маски и кремове, затова предпочитам да си купя някакви добавки за силна коса и здраво нокти, които да дадат бърз и сигурен ефект в борбата с цъфналите краища и късащата се коса!

Разбирам, че всяка реклама на балсам или маска за коса с жена като тази е доста украсена
SN6_c.jpg
SN6_c.jpg (36.78 KiB) Прегледано 5187 пъти
и въпреки това съм изпробвала доста такива, но реших, че имам нужда от нещо по-радикално като добавка, без маски и без цялото това пропиляно време в чакане и изплакване, и нанасяне на второ нещо и така :idea:

Надявам се някой да е изпитал различни добавки, за да ми даде мнение от опит :idea: без преди това да е третирал косата си с маски, а в същото време да я е направил силна и здрава :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот Bambaa » 16 Фев 2015, 18:11

За да има наистина добър ефект не може да се разчита само на хранителните добавки, трябва да се пази косата да се полагат грижи за нея, не, че ще ти навредят добавките, но за да покрие очакванията и ти трябва да й дадеш нещо! :)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Фев 2015, 18:38

С хапчета мисля, че е най-лесно, защото маските изискват време и търпение, но все пак мисля, че е най-добре нещата да стават точно с маски, а не с добавки и все пак не пречи някой друг витамин! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот Локумът » 17 Фев 2015, 10:51

Жена ми пиеше по едно време витамини за кожата, косата и ноктите - комбинирани. Трябва да я питам какви бяха, беше много доволна, все ми мрънкаше, че косата ѝ капе и ноктите ѝ се чупят, после нещата се оправиха :))
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот mix_twix » 17 Фев 2015, 12:17

Локумът написа:Жена ми пиеше по едно време витамини за кожата, косата и ноктите - комбинирани. Трябва да я питам какви бяха, беше много доволна, все ми мрънкаше, че косата ѝ капе и ноктите ѝ се чупят, после нещата се оправиха :))

И аз имах една приятелка пиеше такива добавки, казваше, че косата ѝ е по-добре, но какво разбираме ние мъжете от женските коси? :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот ivoblinc » 17 Фев 2015, 18:10

rabotnata pchela написа:С хапчета мисля, че е най-лесно, защото маските изискват време и търпение, но все пак мисля, че е най-добре нещата да стават точно с маски, а не с добавки и все пак не пречи някой друг витамин! :)

Аз съм на противоположното мнение, тези маски я намазал, я не с какво - кой каквото има вкъщи, в крайна сметка витамините действат от корена, по-ефективни са, виждам по жената, те пие Геритамин :idea:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2015, 18:17

ivoblinc написа:
rabotnata pchela написа:С хапчета мисля, че е най-лесно, защото маските изискват време и търпение, но все пак мисля, че е най-добре нещата да стават точно с маски, а не с добавки и все пак не пречи някой друг витамин! :)

Аз съм на противоположното мнение, тези маски я намазал, я не с какво - кой каквото има вкъщи, в крайна сметка витамините действат от корена, по-ефективни са, виждам по жената, те пие Геритамин :idea:

така е, но не е нужно постоянно човек да взема добавки за кожа, за очи, за нокти, за мигли, за бедрата то какво става, превръщаме се в ходеща аптечка, според мен по-добре първо да се пробват маски! :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Силна коса без маски – какви добавки можете да ми препоръчате?

Мнениеот Lollipop » 18 Фев 2015, 11:22

Пила съм витамини Допелхерц за коса и нокти, наистина имаха много добър ефект, постоянно ми капеше косата заради студа и нещата се оправиха така че понякога с витамини е най-лесно :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта