Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Pipilota » 18 Фев 2015, 10:52

:lol: :lol: :lol: Ооо,дамм! Определено би се получило нещо интересно, синът ми е давал много интересни предложения, като шал през лятото и черна плетена блуза, все летни предложения ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Lollipop » 18 Фев 2015, 11:13

Интересна комбинация би се получила, но то зависи и много от разнообразието на дрехите де, ако имаме 3-4 панталона и толкова блузи хич няма да е забавно и интересно да ни облича някое дете. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот silver933 » 18 Фев 2015, 12:07

Да, звучимного яко, когато малкия стане на 3г. ще му дам да твори върху мене дори и от по-рано бих му позволил :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Snejna » 18 Фев 2015, 13:26

Ее, как бе бих позволила но само аз да се видя надали бих се снимала или пък бих излезнала навън облечена според неговия вкус, тцък :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Буба Мара » 19 Апр 2018, 15:17

Чак ме е яд, че нямам 3-годишно да ме облече и да ме прати така на работа :mrgreen:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:48

начи, тичам към най-близката детска градина, за да ме направят на идиот.
Овлстяването на децата може и да е полезно (на парченце) в техния живот, но да им се дава възможност да взимат решения за възрастните и/или семейството може да стъкми само бели.
Да-изключително весело е, но подобна тенденция може да нанесе множество неприятни вреди на детето в бъдеще. Част от консултантите му викат "синдром на избраното дете".
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Dipsy » 24 Апр 2018, 15:06

sad написа:начи, тичам към най-близката детска градина, за да ме направят на идиот.
Овлстяването на децата може и да е полезно (на парченце) в техния живот, но да им се дава възможност да взимат решения за възрастните и/или семейството може да стъкми само бели.
Да-изключително весело е, но подобна тенденция може да нанесе множество неприятни вреди на детето в бъдеще. Част от консултантите му викат "синдром на избраното дете".

Какви консултанти? Аз като си имам детенце ще му разреша да го направи ей така за забавление, но не и да е винаги. Аз си мисля, че един път да му разрешиш да те облече и среши по-скоро ще го накара да се почувства като някой чието мнение е зачетено. Какво ще рече този синдром, може ли малко инфо? :?:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Апр 2018, 15:10

Мисля, че тук става въпрос за изключение и за експеримент с определен срок, а не чак психологически да се гледа на случващото се като проблем с развитието на децата.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24


Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron