Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот LaCoquine » 17 Фев 2015, 12:20

Намерих една много интересна галерия - деца облекли по интересен и свеж начин своите майки, а мамите горди от дизайнерските предложения на своите деца отиват така на работа, например :roll: :idea: :idea:

Мисля, че всичко тръгна от едно 3-годишно дете, затова съм озаглавила така и темата, ние сме малко по-големи на 5 е синът ми, затова ми е интересно как би ме облякъл той иии... не съм убедена, че бих излязла така за работа, но все пак бих ви предложила снимка в малко по-късен етап :idea: дайте ни малко време да се поусъвършенстваме :lol:
Това хлапе, например е доста добро и аз бих навлякла това :idea: :idea:
moda.jpg
moda.jpg (16.28 KiB) Прегледано 657 пъти
Дори и шапката, въпреки че не нося, ако навън не е -20 градуса :lol:

Много се надявам да направим един успешен опит за сътворяване на галерия със снимки на дизайнерските решения на 3-годишните ни деца или пък такива каквито имаме под ръка, нашите си, де, :lol: а ако имаме малко повече успех и снимка от работното място със същото това облекло :idea: :D
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот MerryPop » 17 Фев 2015, 12:22

Еее... доста добре му се е получило на този калпазанин :D Мене ме е страх като цяло да допусна детето до гардероба, но някои уикенд може и да опитаме, добре де, прекалено съм любопитна, за да не опитаме, още този уикенд ще пробваме, но за снимки нищо не мога да обещая! :lol:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот веселказасмяна » 17 Фев 2015, 12:24

Много готина гледка, за съжаление, моите дрехи са доста еднотипни и едноцветни, нали съм си широчка и не смея да обличам цветно да не говорим за шарено :|
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Коцева » 17 Фев 2015, 12:26

Ооох, то и моето дете е пораснало, ама ако оставя тя да ме облича ще ме нацеди в нейните тийнейджърски дрешки :D иии има възможност да приличам на лудо хипи с къса пола... ама прекалено къса, предвид възрастта ми :mrgreen: :mrgreen:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Фев 2015, 12:44

Моите деца са доста големи, така че не вярвам да се вържат. Но когато беше малък съна ми много обичаше да дава дрехи на баща си и винаги държеше той да носи слънчеви очила. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Malina » 17 Фев 2015, 14:05

Да,защо да не, особено както имам много и много разнообразни дрехи, определено би се получило нещо доста забавно! :lol: :lol: :lol: Само остава дете да си намеря! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Mon_ton » 17 Фев 2015, 17:00

веселказасмяна написа:Много готина гледка, за съжаление, моите дрехи са доста еднотипни и едноцветни, нали съм си широчка и не смея да обличам цветно да не говорим за шарено :|

Децата са толкова изобретателни, та със сигурност могат да те изненадат въпреки че ти си мислиш, че няма с какво да те облекат ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Фев 2015, 17:24

С радост, дори ще дам на малкия да ме облече, въпреки че е доста по-голям от това, все пак ще се получи забавно сигурна съм, ако има желаещи ще дам дизайнера на заем хахаха ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Andrey » 17 Фев 2015, 18:01

Много ясно, че ще бих оставил дори ще е много забавен експеримент, само не знам къде ще си намеря някое 3-4 годишно! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Бихте ли си позволили да ви облече 3-годишното ви дете и да ви изпрати така на работа? Ами да опитаме?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2015, 18:18

Определено ще се получи много забавно! Но да ви кажа, дори да оставите едно дете само да се облече може да се получи нещо изключително забавно! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта