Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Fancy » 17 Фев 2015, 17:43

До сега никога не бях чувала или виждала крем дезодорант и много ме впечатли идеята за такъв :idea: Още повече, че сега идват и топли дни, в които няма как да не се погрижим за тази зона
136.jpg
136.jpg (23.05 KiB) Прегледано 1175 пъти
и то малко по-старателно :!:

Много се навих да си взема такъв крем дезодорант, но видях само на една фирма такъв, а от друга страна не зная каква ще е ефективността му :roll: Много се надявам да получа повече информация от дамите, които са използвали този крем дезодорант или знаят за ефективността му повече :idea:

От друга страна ако се сетите за по-ефикасен и добър продукт от крем дезодоранта, ще се радвам да споделите :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Harmony » 17 Фев 2015, 17:45

Никога не съм използвала такъв крем, но смятам, че е на принципа на този за длани и ходила :? Не мисля, че са препоръчителни, ако са от този тип, за който се сещам аз и все пак може да се пробва веднъж, ако подейства добре - нищо по-хубаво :idea:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот M.Tasheva » 17 Фев 2015, 17:48

Не мога да предположа, защо според вас са вредни кремовете против изпотяване и по принцип тези продукти :? така или иначе не задържат потта, просто предотвратяват развитието на бактерии, които предизвикват лошата миризма :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот ivoblinc » 17 Фев 2015, 17:51

такъв крем против изпотяване съм използвал, но за крака, наистина се учудих от ефекта му, до сега не бях попадал на такъв препарат, пак бих си взел :!:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Snejna » 17 Фев 2015, 18:09

ivoblinc написа:такъв крем против изпотяване съм използвал, но за крака, наистина се учудих от ефекта му, до сега не бях попадал на такъв препарат, пак бих си взел :!:

за краката, вярно ли?! Не мога да повярвам и моят мъж има проблеми с краката, така че това е добра идея.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2015, 18:17

M.Tasheva написа:Не мога да предположа, защо според вас са вредни кремовете против изпотяване и по принцип тези продукти :? така или иначе не задържат потта, просто предотвратяват развитието на бактерии, които предизвикват лошата миризма :idea:

И аз това се чудя, какъв е проблема, определено като ползвам нещо под мишниците се чувствам по-добре, а не е приятно да съм против и да не смея да прегърна никой:Р:)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Pipilota » 18 Фев 2015, 10:51

Не знаех, че има кремове дезедоранти, направо съм изненадана! Бих го изпробвала много ясно, сигурно ще наподобява усещането да си с рол он :Р
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот mimeto90 » 26 Авг 2015, 15:17

Snejna написа:
ivoblinc написа:такъв крем против изпотяване съм използвал, но за крака, наистина се учудих от ефекта му, до сега не бях попадал на такъв препарат, пак бих си взел :!:

за краката, вярно ли?! Не мога да повярвам и моят мъж има проблеми с краката, така че това е добра идея.

Е след култовата реклама с петната под мишниците, едва ли има някой, който да не знае какви са тези кремове, те мисля, че в момента се продават под формата на спрей, но за едно и също иде реч, нали?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Крем дезодорант – използвали ли сте и каква е ефикасността му?

Мнениеот Алиса_В » 03 Апр 2019, 14:45

Използвала съм преди време, ама нищо особено не е. Део стика е в пъти по-ефективен от него.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта