Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот Локумът » 17 Мар 2017, 13:08

Lili_pili написа:Аз спя по много, поне по 10 часа на денонощие, все пак ако искам да имам красива кожа трябва да спя повече ;)

А така, моето момиче, а за други неща остава ли ти време?
аз сега се насилвам от половин година да спя по 7 часа на нощ и все ми мсе вижда недостатъчно, докато се прибера, докато реша да сипочина, да си видя който искам и от станало 11ч и трябва да лягам, че да ставам в 6.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Мар 2017, 16:46

Зависи от натоварването през седмицата, аз не работя и 6 часа са ми предостатъчни, наспивам се и имам енергия, цял ден съм у нас и не правя кой знае какво. Но ако работата е натоварена поне 8 часа трябват за възстановяване на тялото.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот Pipilota » 17 Мар 2017, 17:11

8 часа шпрез седмицата не ми мърдат, иначе са ми малко, а през уикенда си поспивам по 10 :)))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот krasi_more » 18 Мар 2017, 09:34

В момента спя по много малко, дали успявам да спя и 5 часа на денонощие, детето все още се буди, а ако не е това, не мога да спя заради киселини. :banghead:
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2017, 10:20

krasi_more написа:В момента спя по много малко, дали успявам да спя и 5 часа на денонощие, детето все още се буди, а ако не е това, не мога да спя заради киселини. :banghead:

Оф, милата и с това бебе на път , не те виждам просто :и мъжа като замине.... стягай куфарите от сега да отиваш при вашите и им зачислявай хлапето. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот vanusha » 24 Юли 2017, 14:59

Спя около 6 часа, не са ми достатъчни, през у икенда си отспивам и спя много повече. И пак не ми стига, седмицата ми минава натоварено и не успявам да се наспя.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот Rali_hr » 25 Юли 2017, 09:30

Спя си много добре, около 10 часа на денонощие и както нямам натоварена програма, ми се струват повече от идеални.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Юли 2017, 11:51

Обикновено спя толкова, колкото ми се спи. ПО едно време зимата спя поне по 12 часа на денонощие и следобед имах нужда от дрямка. Сега съм по-активна, излизам повече, разхождам се, стигат ми около 6-7 часа сън.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот kalina_216 » 25 Юли 2017, 13:50

Различно, през зимата спя повече, понякога се чувствам като мечка. През зимните месеци мога да оттикам и всеки следобед в сън и едва ставам сутринта за работа, а вечер лягам към 9-10ч. Лятото си лягам към 12ч и се събуждам към 6:30. Мисля, че доста ми влияяе на мен светлината, слънцето ми е много важно и дори подсъзнателно или съзнателно, не знам, но много държа да усещам утринните лъчи в стаята си, докато спя. Да знам, че навън е светло ми е много важно.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Колко часа сън ви се събират на денонощие и колко мислите, че са достатъчно?

Мнениеот S_Milenska » 25 Юли 2017, 15:12

Спя по 10 часа, кгоато не съм активна, както сега. В момента съм в почивка и сп ямного, иначе през работната седмица около 7 часа ми се събират на денонощие. Мъжът ми е много поспалив, той винаги спи по близо 10 часа, иначе не успява да се възстанови.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта