Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Гълъбина_55 » 16 Юли 2018, 17:53

Аз със сигурност съм нощен бухал. Като стана сутрин едва се довличам до банята. Мия си зъбите със затворени очи. Събуждам се като се ударя в 2-3 стени и чак след като изпия сутришното кафе, ставам комуникативна. Така че не, не правя гимнастика сутрин. :bouncymulticolor:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Dalia » 20 Юли 2018, 17:10

Гълъбина_55 написа:Аз със сигурност съм нощен бухал. Като стана сутрин едва се довличам до банята. Мия си зъбите със затворени очи. Събуждам се като се ударя в 2-3 стени и чак след като изпия сутришното кафе, ставам комуникативна. Така че не, не правя гимнастика сутрин. :bouncymulticolor:

И сутрешноо кафе трудно ме разбужда :lol: Виж обедното е друго нещо :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Милинка » 24 Юли 2018, 17:14

Гълъбина_55 написа:Аз със сигурност съм нощен бухал. Като стана сутрин едва се довличам до банята. Мия си зъбите със затворени очи. Събуждам се като се ударя в 2-3 стени и чак след като изпия сутришното кафе, ставам комуникативна. Така че не, не правя гимнастика сутрин. :bouncymulticolor:

Хахахах това ме разсмя - аз също не правя гимнастика сутрин, но ако се тресна в стената, определено ще се събудя.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Rali_hr » 25 Юли 2018, 09:12

Сутрин имам повече енергия, но и не заспивам лесно вечер, но не обичам да довършвам някаква работа вечер, предпочитам сутринта да я напрвя. Вечерите ги свързвам с почивка и затова ми е трудно да съм активна в задълженията ис вече. Като например да измия чиниите, да речем. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Буба Мара » 25 Юли 2018, 17:02

Аз съм от ранните пилета определено. Може едва да издържам до 24 часа будна, но ако трябва да се става рано - мога и в 3 сутринта да стана и ще съм си свежа като репичка, поне до следобед :roll:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 25 Юли 2018, 17:21

Буба Мара написа:Аз съм от ранните пилета определено. Може едва да издържам до 24 часа будна, но ако трябва да се става рано - мога и в 3 сутринта да стана и ще съм си свежа като репичка, поне до следобед :roll:

туй дето стоиш будна по 24 ч си е жива сова, мен ако питаш :wink:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Stark » 26 Юли 2018, 10:30

Ако не е ежедневие, всеки може да спи по 3 часа и да изкара до следобед..
По-скоро въпросът е какъв е реалният ви ритъм.
Аз например не мога да ставам рано, предпочитам да стоя до 3-4 часа и тогава да стана, когато се наспя, макар че през седмицата сега лятото си лягам към 1-2ч и ставам в 7 всеки ден. уикенда наваксвам, май от всякъде съм си нощна птица.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Lisica » 15 Авг 2018, 16:23

Нощна птица съм от всякъде, мога да стоя до късно, да спя малко часове, но просто не обичам да си лягам рано, предпочитам да свърша всичко до късно през ноща, случва се да готвя, чистя, уча до към 2-3 ч. през нощта, но сутрин рано не мога да правя абсолютно нищо, чувствам се като труп
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Авг 2018, 14:09

Все ставам рано, дори и не работя и все ставам, да се погрижа за дома. Добре, засега, ами децата като заминат?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот boni bonboni » 27 Авг 2018, 16:28

толкова късно лягам и толкова рано ставам, че почти се засичам в коридора :grin: :grin:
boni bonboni
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2018, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта