Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Грохот » 18 Фев 2015, 16:52

Навсякъде се пише колко е добре да ставаш рано сутрин да правиш гимнастика да закусваш здравословно, ама то като не ми се получа, просто не ми се получава... :| просто не съм ранно пиле, въпреки че съм опитвала :idea:

По-скоро съм продуктивна вече, не казвам, че съм и точно нощна птица, по-скоро съм с физиономията на
Гръпи кет,
Grumpy-Cat.jpg
Grumpy-Cat.jpg (17.2 KiB) Прегледано 1373 пъти
но всъщност съм доста жизнена и тогава ми идва музата да правя какво ли не - от йога, до това да съчинявам ала баланици :D

Вие кое от двете създания сте - ранно пиле или нощна птица, отразява ли ви се ранното ставане добре и оползотворявате ли правилно времето си, след като се събуждате навреме :roll: А ако сте като мен - нощни птици какво успявате да направите вечер, къде влагате енергията, която ви идва :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот exotic » 18 Фев 2015, 16:56

Е, аз не обичам да лягам късно и вечер изглеждам и се чувствам точно като Гръмпи и съм с една единствена мисъл - как да стигна по-бързо до леглото :twisted: иначе сутрин обичам дълго да пия кафе и да си говоря със съквартето, ама често нямаме тоя успех :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот M.Tasheva » 18 Фев 2015, 16:58

Едно време бях от нощните птици, ама сега и да искам не мога да си го позволя, под строг график сме с децата, иначе ще има закъснели, а не е много желателно, сутрин от друга страна - убий ме не мога да ставам рано!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот draga.mihova » 18 Фев 2015, 17:01

Предпочитам да не ми е нужен сън, щеше да ми е най-добре, ама уви! Трудно ми е да ставам, но вече съм свикнала и събирам целия си кураж да стана въпреки нежеланието на ума и тялото ми, а вечер стига да съм си намислила нещо интересно мога да стоя до късно, ама ако тръгна да се чудя какво да правя, винаги ми се доспива мислейки :mrgreen: :mrgreen:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Slavena » 18 Фев 2015, 17:26

аз съм си нощна птица и сега и сега, приспивам детето и излизам на дискотека и хич не му мисля, не мога да си лягам рано!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Elica » 18 Фев 2015, 18:09

Аз съм ранните пилета, изобщо не мога да стоя до късно, когато мис е налага издържам, но сутрин съм много по-продуктивна. Ако имам нещо да свърша, предпочитам да стана рано сутринта ад го направя, а не да остана през нощта :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Kaya » 23 Фев 2015, 12:08

Имаше една картинка, много забавна точно по темата и надписа беше: "Който ляга късно е сова, който рано става - чучулига. А който късно ляга и рано става е изтрещяло пиле". Е най-често съм от последните, но така е със семейния живот. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот S_Milenska » 23 Фев 2015, 13:53

Ранно пиле най-добре! Така целия ден можем да го използвам ползотворно, иначе трябва да го проспим :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Rali_hr » 23 Фев 2015, 15:57

Все си мисля, че е по-добре за здравето ни да бъдем ранни пилета, отколкото нощни птици, пък и като цяло е по-ползотворно! Все пак всичката работа главно се върши през деня. :) Но пък има и начини за нощите птици. Имам приятел, който определено е нощтна птица, такава птица не съм виждала досега :)) Той започва работа в 10ч и е съгласен да работи и до полунощ, само и само да не става рано! :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ранно пиле или нощна птица – кое сте и кое предпочитате да бъдете?

Мнениеот Snejna » 26 Фев 2015, 14:41

Хубаво е да си и от двата типа, според зависи това от кое точно в момента имаш нужда и ти е най-угодно, но по душа съм си ранно пиле и винаги съм била такова от дете.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта