Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Andrey » 07 Яну 2016, 12:27

Anka написа:Не мисля, че са много жените, които внимават по време на бремеността повечето си ядат същото. А някои са чак дразнещо капризни, като по филмите, ядат ми се череши, голямо чудо!

ххахаха жена ми е такава, направо е ужас.. иде ми да й забия един някой път, разбирам да ти се преяде, ама да ме прати в 4 ч сутринта да й търся банички е ненормално... :banghead: :banghead: :banghead:
Но иначе в повечето случаи се храни много здравословно, учудващо на цигарите, които така и не спря. :pistoldouble:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Mon_ton » 07 Яну 2016, 13:11

Andrey написа:
Anka написа:Не мисля, че са много жените, които внимават по време на бремеността повечето си ядат същото. А някои са чак дразнещо капризни, като по филмите, ядат ми се череши, голямо чудо!

ххахаха жена ми е такава, направо е ужас.. иде ми да й забия един някой път, разбирам да ти се преяде, ама да ме прати в 4 ч сутринта да й търся банички е ненормално... :banghead: :banghead: :banghead:
Но иначе в повечето случаи се храни много здравословно, учудващо на цигарите, които така и не спря. :pistoldouble:

еее, голяма работа, ще се примирш. Екшънът идва след като се роди бебето, а не преди това, така че се приготвяй :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Kaya » 11 Яну 2016, 17:19

Да се върнем за темата на храните, трябва определено доста да се внимава. Аз покрай празниците така се наредих, добре че ми се арзмина без болница, хванах някакъв чревен вирус с толкова ядене навън и къде ли не, че направо имах чувстовот, че ще родя преждевременно..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Pipilota » 12 Яну 2016, 11:14

Kaya написа:Да се върнем за темата на храните, трябва определено доста да се внимава. Аз покрай празниците така се наредих, добре че ми се арзмина без болница, хванах някакъв чревен вирус с толкова ядене навън и къде ли не, че направо имах чувстовот, че ще родя преждевременно..

Добре, че ти се е разминало, то яденето не е толкова голяма радост за бременната жена, макар че биват насърчавани да ядат като за двама, че и за трима. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Rali_hr » 12 Яну 2016, 11:50

Здравословното хранене се случва по всяко време, но имайте предвид, че здравословно се качват не повече от 10 кг по време на бременността, ако сте качили 25 надали сте се хранили зздравословно. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Snejna » 13 Яну 2016, 16:44

Rali_hr написа:Здравословното хранене се случва по всяко време, но имайте предвид, че здравословно се качват не повече от 10 кг по време на бременността, ако сте качили 25 надали сте се хранили зздравословно. :)

Ама повече ни се преяжда по време на бременността и така да ни се иска да си хапнем нещо по-нездравословно. Мисля, че малко жени се хранят правилно и следват някакъв здравословен начин на живот по време на този период.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот m.vulev » 13 Сеп 2016, 16:27

Сега много жени са запалени по здравословното хранене и следят дори и по време на бременността с какво се хранят. Даже изпадат в крайности, което не е добре според мен.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Jully » 25 Окт 2016, 12:30

m.vulev написа:Сега много жени са запалени по здравословното хранене и следят дори и по време на бременността с какво се хранят. Даже изпадат в крайности, което не е добре според мен.

трудно може да се прекали със здравословното хранене, няма как да кажеш "съжалявам, че днес се храних здравословно", нали? Разбира с,е крайности като суровоядство и веган истории са вече друго нещо, но балансирано и здравословно никога не е в повече.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Дек 2016, 13:17

Възхищавам се на жените, които успяват в тоя период да се хранят добре и да не прекалявят с вредната храна. Много си мислят, че като са бременни и сега им е времето да ядат, а килограмите не се качат, но е хубаво всичко да е много прецизно и внимателно балансирано.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как се хранихте по време на бременността, какво означава да се храниш здравословно през този период?

Мнениеот Локумът » 29 Дек 2016, 14:45

Сега една позната роди, преди няколко месеца, момичето си ядеше само плодове и зеленчуци като допълнителни хапвания, освен основните, които си бяха закуска обяд и вечеря нещо по-леко. не качи много килограми и си изглеждаше добре, всичко е до мисъл. Ако се тъпче... друга позната, не можах да я позная от ояждане, все едно беше друг човек!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта