За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Andrey » 27 Апр 2015, 15:54

rabotnata pchela написа:Само съм махала дъвка от коса с майонеза, ама то мисля, че и с олио ще стане, тъй че не е голямо откритие. Иначе майонезата и аз я предпочитяам в руската салата, да!

Вярно ли това става? :shock: Много хитро, ако знаехме това едно време момичетата нямаше да ни се сърдят толкова, че им залепяхме дъвки по косите :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Апр 2015, 16:26

Andrey написа:
rabotnata pchela написа:Само съм махала дъвка от коса с майонеза, ама то мисля, че и с олио ще стане, тъй че не е голямо откритие. Иначе майонезата и аз я предпочитяам в руската салата, да!

Вярно ли това става? :shock: Много хитро, ако знаехме това едно време момичетата нямаше да ни се сърдят толкова, че им залепяхме дъвки по косите :mrgreen:

Е вие какви лоши момчета сте били! :) Това отскоро го научих и аз, аз също доста къдрици съм изрязала като ученичка, особено не знам защо, като ходихме на обсерваторията, все пак момчетата изпитваха огромно желание да ни лепят.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Mon_ton » 28 Апр 2015, 16:03

rabotnata pchela написа:Е вие какви лоши момчета сте били! :) Това отскоро го научих и аз, аз също доста къдрици съм изрязала като ученичка, особено не знам защо, като ходихме на обсерваторията, все пак момчетата изпитваха огромно желание да ни лепят.

Да, на всякакви уж изискани места, все се оказва така, че ни облепят и омазват :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот magda » 28 Апр 2015, 16:25

С майонеза съм си правила маски за коса, но нямаше особен ефект, а и после като се замислих с толкова Е-та в нея и гадости, по-добре да я държиш далеч от себе си по всякакви поводи!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Snejna » 28 Апр 2015, 16:35

magda написа:С майонеза съм си правила маски за коса, но нямаше особен ефект, а и после като се замислих с толкова Е-та в нея и гадости, по-добре да я държиш далеч от себе си по всякакви поводи!

То да ѝ е само на майонезата това проблема, все пак не всичката майонеза е гадна, а никак не е трудно човек да си направи домашна и вкусна, малко желание трябва. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот MGB » 13 Яну 2017, 15:42

Аз за нищо друго не я използвам освен за ядене. Една приятелка със стара майонеза си смазваше пантите на вратите :lol: .
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот skyfly » 25 Окт 2017, 15:15

MGB написа:Аз за нищо друго не я използвам освен за ядене. Една приятелка със стара майонеза си смазваше пантите на вратите :lol: .

Има хора си полират мебелите. Аз също не я използвам за друго, а и не купувам, използвам само домашна у нас, не бих я заносила да си мажа къщата.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Snejna » 01 Дек 2017, 12:40

Не съм я използвала за друго, освен за ядене, може би ще стане да се заличат някои надрасквания по масите и по мебелите. Не си представям да си бърша прозорците с майонеза. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Blue_sky » 21 Мар 2018, 18:20

По принцип знам, че е много хубава за косата. Подхранва и придава блясък. Това е. Друго не знам. Само да я ям и да се мацам с нея. :grin:
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: За какви практични цели може да ползваме майонезата?

Мнениеот Гълъбина_55 » 24 Апр 2018, 17:36

Най-практичната цел е за ядене :grin: За друго не бих я ползвала.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта