Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот S_Milenska » 19 Фев 2015, 16:05

Напоследък все повече чета диети, в които се споменава грейпфрута и за това, колко е полезен в борбата с излишните килограми. И докато аз обичам по-скоро да го хапвам, заради вкуса му, то други използват този плод
Grapefruit.jpg
Grapefruit.jpg (39.9 KiB) Прегледано 1398 пъти


в борбата с излишните килограми. :roll: А дори приятелка ми е казвала, че използва аромата му за да подтиска апетита си! :o Честно да си призная не вярвам, че наистина грейпфрута е толкова полезен и чудотворен в борбата с килограмите, но може и да бъркам. От друга страна, смятам, че грейпфрута определено не е от плодовете, с които трябва да се прекалява. :roll: И тъй като имам няколко излишни килца и много обичам грейпфрут се надявам някой друг също да изкаже мнението си, дали е ползвал грейпфрута при диетите и по какъв начин точно? :mrgreen:
Затова кажете вашето си мнение - дали е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми, или това е мит?! :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Rali_hr » 19 Фев 2015, 16:07

Ооо, да грейпфрута много помага в борбата с излишните килограми, това е факт! :) Аз сега пия всяка сутрин по една чаша сок от грейпфрут и наистиан не огладнявам толкова бързо, засища ме и килограмчетата се топят ли топят :)))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот nadqta » 19 Фев 2015, 16:26

Rali_hr написа:Ооо, да грейпфрута много помага в борбата с излишните килограми, това е факт! :) Аз сега пия всяка сутрин по една чаша сок от грейпфрут и наистиан не огладнявам толкова бързо, засища ме и килограмчетата се топят ли топят :)))

Ехаа.. аз съм чувала, че чаша грейпфрут на ден прочиства ставите, въпреки че не зная какво може да ги замърси, така че ако имаш евентуално подобни болежки може и да те отболят :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Snejna » 19 Фев 2015, 16:49

Май настина помага за свалянето на килограмите, но не знам каква може да е препоръчителната доза. Но ако пием лекарства май пречи, така че ако комбинираш с хапчета за отслабване май няма да се получи :Р
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот ramimni » 19 Фев 2015, 16:55

Snejna написа:Май настина помага за свалянето на килограмите, но не знам каква може да е препоръчителната доза. Но ако пием лекарства май пречи, така че ако комбинираш с хапчета за отслабване май няма да се получи :Р

Много зависи от лекарствата, а и повечето за отслабване се водят хранителни добавки, до колкото съм запозната грейпфрута влияе най-много на някои антибиптици :idea:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Snejna » 19 Фев 2015, 17:02

ramimni написа:
Snejna написа:Май настина помага за свалянето на килограмите, но не знам каква може да е препоръчителната доза. Но ако пием лекарства май пречи, така че ако комбинираш с хапчета за отслабване май няма да се получи :Р

Много зависи от лекарствата, а и повечето за отслабване се водят хранителни добавки, до колкото съм запозната грейпфрута влияе най-много на някои антибиптици :idea:

И на противозачатъчните също, затова казах "МАЙ няма да се получи"
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот borkova » 19 Фев 2015, 17:24

Snejna написа:
ramimni написа:
Snejna написа:Май настина помага за свалянето на килограмите, но не знам каква може да е препоръчителната доза. Но ако пием лекарства май пречи, така че ако комбинираш с хапчета за отслабване май няма да се получи :Р

Много зависи от лекарствата, а и повечето за отслабване се водят хранителни добавки, до колкото съм запозната грейпфрута влияе най-много на някои антибиптици :idea:

И на противозачатъчните също, затова казах "МАЙ няма да се получи"

На тези, които пиех аз - не действаха или аз вече съм неплодовита? :roll: :cry:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Kremiliya » 19 Фев 2015, 17:53

borkova написа:О, На тези, които пиех аз - не действаха или аз вече съм неплодовита? :roll: :cry:

Ооо, аз пиех противозачатъчни до скоро и лекаря каза да внимавам с грейпфрута, така че ти препоръчвам да отидеш на преглед, дано да не е нищо сериозно! :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Malina » 20 Фев 2015, 16:19

Kremiliya написа:
borkova написа:О, На тези, които пиех аз - не действаха или аз вече съм неплодовита? :roll: :cry:

Ооо, аз пиех противозачатъчни до скоро и лекаря каза да внимавам с грейпфрута, така че ти препоръчвам да отидеш на преглед, дано да не е нищо сериозно! :(

Ехе, ти пък направо я отчая, няма нищо да има:)))
Грейпфрута не е страшен чак толкова само трябва да се приема по по-малко, не прекалявайте ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Наистина ли е толкова полезен грейпфрута в борбата с излишните килограми?

Мнениеот Anka » 20 Фев 2015, 16:30

Грейпфрута май наистина много помага в борбата с излишните килограми, чувала съм, че трябва да се пие по 1 грейпфрут всяка сутрин на сок и мазнините направо сами почват да се топят. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта