Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2015, 17:11

За разнообразие, при жените сякаш повече приемам такива неща, но за мъжете ми е странно да има закачалка с коса!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот dessiblond » 26 Ное 2015, 14:03

Snejna написа:За разнообразие, при жените сякаш повече приемам такива неща, но за мъжете ми е странно да има закачалка с коса!

Разбира се, че е безумно, представете си на среща, която приключва в леглото, хващаш да му развържеш косата и тя остава в ръката ти :lol: или се навежда да те целуне и косата му пада в чашата ти :mrgreen:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот silver933 » 14 Дек 2015, 15:49

Snejna написа:За разнообразие, при жените сякаш повече приемам такива неща, но за мъжете ми е странно да има закачалка с коса!

То и за мен е странно, но всякакви идиоти има, за съжаление модата е абсолютно побъркана и не само младите,а ми и бая хора на възраст залитат по простотията, уж за да изглеждат по-млади. :banghead:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот PasDeDeux » 14 Дек 2015, 17:15

silver933 написа:
Snejna написа:За разнообразие, при жените сякаш повече приемам такива неща, но за мъжете ми е странно да има закачалка с коса!

То и за мен е странно, но всякакви идиоти има, за съжаление модата е абсолютно побъркана и не само младите,а ми и бая хора на възраст залитат по простотията, уж за да изглеждат по-млади. :banghead:

Пагубно е... много повече от страшно... опасявам се какво ще стане, докато дойде време за моите деца да станат тийнове :oops:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Malina » 14 Яну 2016, 09:51

Хаха Можем само да гадаем какво ще дойде с бъдещето и каква ще е новата мода. :) Интересното е, че това, което виждаме в момента на времето сигурно е било много смешно. Но нали знаете, че медата се "върти" така че е възможно съвсем скоро да стане модерно нещо от миналото, отново. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Яну 2016, 11:16

А как да обясня на една приятелка, че с нейните 28 години определено не ѝ трябва този грозен бретон, с който прилича на гъба? Така я помня още от годините, когато ходихме на училище в основното! :bouncymulticolor:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Ваня Стойчева » 14 Яну 2016, 12:36

Monika_Spasova написа:А как да обясня на една приятелка, че с нейните 28 години определено не ѝ трябва този грозен бретон, с който прилича на гъба? Така я помня още от годините, когато ходихме на училище в основното! :bouncymulticolor:

На нея може би й харесва. Но можеш тактично да й предложиш да пробва да разнообрази прическата си, като махне бретона, дори и само да го хване с фиби :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Tinki » 14 Мар 2016, 18:20

Още не ми се налага да гледам за подмладяваща прическа . Но при всички случай и с напредването на годините смятам да си ходя на фризьор за боядисване и грижа. Косата е едно от представителните неща за всеки, независимо от годините.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Мар 2016, 18:31

Аз съм с къса коса и рошава, сещате се ;) когато бях с дълга изглежах с години по-стара, макар че не съм кой знае колко възрастна, на 28 съм. Сега изглеждам като тийнейджърка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Tinki » 15 Мар 2016, 14:59

rabotnata pchela написа:Аз съм с къса коса и рошава, сещате се ;) когато бях с дълга изглежах с години по-стара, макар че не съм кой знае колко възрастна, на 28 съм. Сега изглеждам като тийнейджърка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


28 и възрастна в едно изречение ли вървят? :lol:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта