Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Slavena » 24 Фев 2015, 17:09

Никога не мога да спа когато има пълнолуние, винаги ми действа зле и стоя будна.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Коцева » 19 Юни 2015, 16:06

Slavena написа:Никога не мога да спа когато има пълнолуние, винаги ми действа зле и стоя будна.

Най-лошо е като ти влияе на пълнолуние и на новолуние :mrgreen: :mrgreen: както и преди цикъл и общо взето ти се събира една седмица в месеца, в която спиш нормално :mrgreen:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот kauda » 19 Юни 2015, 16:14

Луната ми влияе само на килограмите ;) Н аучете се да я използвате във ваша подкрепа :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юни 2015, 15:30

kauda написа:Луната ми влияе само на килограмите ;) Н аучете се да я използвате във ваша подкрепа :)

Tя ако не влияе положително, бива, но станат ли нещата на плюс става страшно. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Mauritius » 10 Дек 2015, 15:01

rabotnata pchela написа:
kauda написа:Луната ми влияе само на килограмите ;) Н аучете се да я използвате във ваша подкрепа :)

Tя ако не влияе положително, бива, но станат ли нещата на плюс става страшно. :lol:

И как смяташ, че може да повлияе на килограмите ти точно тя, то това не ставаше ли и с ядене? :lol:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот kauda » 12 Яну 2016, 17:16

Mauritius написа:
rabotnata pchela написа:
kauda написа:Луната ми влияе само на килограмите ;) Н аучете се да я използвате във ваша подкрепа :)

Tя ако не влияе положително, бива, но станат ли нещата на плюс става страшно. :lol:

И как смяташ, че може да повлияе на килограмите ти точно тя, то това не ставаше ли и с ядене? :lol:

Ако човек спазва лунна диета, може и да му повлияе положително, по време на пълнолунието то ефекта на отслабване е най-силен. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот qwerryyy » 12 Яну 2016, 17:23

Ала бала малко, то когато и да си на лунна диета, дори и луната да спи все ще има ефект. :) Които и дни да са като стоиш 3 дена гладен пак ще има резултат много ясно.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Malina » 12 Яну 2016, 18:13

qwerryyy написа:Ала бала малко, то когато и да си на лунна диета, дори и луната да спи все ще има ефект. :) Които и дни да са като стоиш 3 дена гладен пак ще има резултат много ясно.

не е така, точно по време на пълнолунието както ти каза и кауда ефекта е най-силен. Ако през другите дни свалиш 1кг, по време на пълнолуние ще свалиш 2. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Яну 2016, 18:43

Общо взето, ако си ангажиран с подобни диети, то мисля, че ще има ефект и по друго време, така си мисля аз ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот gomez123 » 16 Сеп 2016, 10:33

Луната изобщо не ми влияе, нито пълнолуние, нищо! Спя си спокойно. В началото само силната светлина малко ме дразни, но иначе съм тип-топ :smile:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта