Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот ramimni » 23 Фев 2015, 12:55

По принцип имам проблеми със съня и това става особено осезаемо, когато дойде пълнолуние. :idea: Скоро го открих, до тогава не смятах, че Луната има такова влияние върху мен и най-вече върху съня ми. :idea:

При предпоследното новолуние открих, че и това ми влияе, пак безсъние, главоболие, чувствам се раздразнителна и без абсолютно никаква енергия, :evil: малко ми трябва, за да започна да вия и аз
Wolf-and-Full-Moon.jpg
Wolf-and-Full-Moon.jpg (54.9 KiB) Прегледано 1585 пъти

До сега не съм чувала някой да се е спасил от влиянието на Луната върху себе си, но ще съм щастлива, ако това нещо е възможно! :roll: Не, че има шанс да избягаш от Луната или от фазите й, но не зная как да се погрижа за себе си така че поне да се наспивам по-качествено. :roll:
Мисля, че при повечето хора това е разковничето, което премахва и останалите симптоми на влиянието, което оказва Луната.
Интересно ми е да разбера дали и как може да се справим с тях, какво е вашето мнение? :?:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Ginger » 23 Фев 2015, 12:57

И на мен ми прави впечатление, че ми влияе Луната, най-вече при пълнолудие :D за щастие не усещам разлика в другите й фази!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот mangusta » 23 Фев 2015, 13:00

Не смятам, че може да се преодолее влиянието на Луната по никакъв начин и все пак може да опиташ с някакви чайове за сън... :roll:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот silver933 » 23 Фев 2015, 13:36

Никога не ми е влияела луната, единствено по едно време живеех в една квартира, в която много светеше вътре при пълнолуние и тогава ми влияеше да ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Snejna » 23 Фев 2015, 16:34

Влиея ми когато си искам, т.е. когато реша че ще спазвам въпросния месец по пълнолуние лунна диета, иначе не бих казала, че ми влияе по някакъв друг начин, нито се чувствам отпаднала, н ито изморена, нито друго. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Andrey » 23 Фев 2015, 16:51

Защо не пробваш по по-обикновен начин, като използваш тайните на добрия сън - а именно, да си лягаш по-рано, да не гледаш телевизия преди сън, да спиш на по-хладно и да спиш на дръпната завеса :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Kremiliya » 23 Фев 2015, 17:27

Да, на мен много ми влиея, особено пълнолунието, почти не мога да спя тогава, не знам да има спасение :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Krum » 23 Фев 2015, 17:38

И аз съм винаги готов да вия срещу луната като звяр, а съжаление :( Хич не ми е приятно, ама кавко да се прави, пусто безсъние. Иначе не съм по-раздразнителен от обикновен ден след безсънна нощ. :geek:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Фев 2015, 18:08

А вярвате ли, че може да се влиеяят хората от зодията? :lol: :lol: :lol: На мен са ми казвали, че при пълнолуние трябва да съм много будна и нервна защото съмбила водна зодия, не вярвам на такива глупости. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Влияе ли ви Луната и по какъв начин, възможно ли е да го избегнем?

Мнениеот Anka » 23 Фев 2015, 18:25

rabotnata pchela написа:А вярвате ли, че може да се влиеяят хората от зодията? :lol: :lol: :lol: На мен са ми казвали, че при пълнолуние трябва да съм много будна и нервна защото съмбила водна зодия, не вярвам на такива глупости. :)

Не мисля, че е заради зодиите, но някои хора наистина са по-податливи. Но съм чувала само при пълнолуние, а не и през другите фази на Луната, това е новост за мен. Та то така не остава направо време за спане. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта