Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Mon_ton » 26 Фев 2015, 16:23

Това е немарливост към собственото ви здраве и това на най-близките ви хора! трябва да се ходи при личния лекар и да бъдете настоятелни там!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Malina » 26 Фев 2015, 16:53

Мен по-скоро ще ме е страх, ако не ходя на лекар, особено пък британците не виждам защо трябва да се притесняват, при положение, че имат толкова добре изградена здравна система там. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Локумът » 27 Фев 2015, 11:05

Обаче си мисля, че мъжете са по-страхливи, винаги лекарите казват, че мъжете много се шашкат като са на доктор, истина ли е? Да си признаем, а? Аз много мразя да ходя на лекар и ако чуя някоя лоша новина направо не знам!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Lili_pili » 27 Фев 2015, 11:54

Е как да не се страхуваш от личния лекар, не стига, че е некадърен ами и накрая не иска да ни лекува, не ще да чете нищо ново за новите начини за лекуване, ами няма какво да си говорим повече и аз не ходя!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот mix_twix » 27 Фев 2015, 12:09

НЕ е така, не сте ли видели какви опашки има винаги пред лекарските кабинети, хич не е вярно това, че не посещаваме личен лекар ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Slavena » 27 Фев 2015, 13:15

аз винаги ходя при личния си лекар каквото и да ми има. :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Локумът » 06 Окт 2015, 12:03

Lili_pili написа:Е как да не се страхуваш от личния лекар, не стига, че е некадърен ами и накрая не иска да ни лекува, не ще да чете нищо ново за новите начини за лекуване, ами няма какво да си говорим повече и аз не ходя!

Бе чак ся некадърен, ние българите затова все сме толкова зле, щото от всичко разбираме и всичко знаем, нали? :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Malina » 03 Ное 2015, 16:42

Локумът написа:Обаче си мисля, че мъжете са по-страхливи, винаги лекарите казват, че мъжете много се шашкат като са на доктор, истина ли е? Да си признаем, а? Аз много мразя да ходя на лекар и ако чуя някоя лоша новина направо не знам!

Мъжете по принцип сте по-страхливи, моят баща го е страх дори и от крави, смешна работа.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот silver933 » 05 Ное 2015, 14:25

Malina написа:
Локумът написа:Обаче си мисля, че мъжете са по-страхливи, винаги лекарите казват, че мъжете много се шашкат като са на доктор, истина ли е? Да си признаем, а? Аз много мразя да ходя на лекар и ако чуя някоя лоша новина направо не знам!

Мъжете по принцип сте по-страхливи, моят баща го е страх дори и от крави, смешна работа.

хахахах ей това е, ставам фен на баща ти, да го е страх от крави, оф. ;) Аз си ходя на лекар, ако ми се наложи, ама все чакам последния момент. :banghead:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Snejna » 05 Ное 2015, 16:17

Мъжът ми редовно ходи на лекар, и двамата като цяло се стараем да имаме висока здравна култура. Разбира се, прилагаме си самолечение, но когато става въпрос за настинки в начална фаза, но ако е нещо сериозно никога не пропускаме посещението при специалист.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта