Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 16 Ное 2015, 12:41

То хубаво да има култура, ама и за да си призная не съм много стриктна. Сега съм си решила да ходя по лекари, докато е време и не е дошла новата година! Искам да я започна на чисто. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот exotic » 16 Ное 2015, 13:50

Сякаш е нормално, въпреки че е лишено от всякаква логика, първо пием, ядем мазна храна, правим секс без предпазни средства и след това ни става много страшно да отидем и да се прегледаме, без значение за какво иде реч :roulette:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 14:25

exotic написа:Сякаш е нормално, въпреки че е лишено от всякаква логика, първо пием, ядем мазна храна, правим секс без предпазни средства и след това ни става много страшно да отидем и да се прегледаме, без значение за какво иде реч :roulette:

Е айде. :) Сякаш тея дето не пият и не ядат мазна храна са застрраховани от болести.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Snejna » 17 Ное 2015, 11:41

Най-трудное да си намериш кадърен лекар, повечето .. мислят че това е бизнес, не призвание.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот franky » 17 Ное 2015, 12:40

Snejna написа:Най-трудное да си намериш кадърен лекар, повечето .. мислят че това е бизнес, не призвание.

Факт е бизнесът с човешкото здраве и то на много и различни нива, затова и в крайни случаи, когато имам съмнение за нещо наистина опасно хора на лекар, а не защото ме боли стомах, например
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот silver933 » 19 Ное 2015, 13:15

franky написа:
Snejna написа:Най-трудное да си намериш кадърен лекар, повечето .. мислят че това е бизнес, не призвание.

Факт е бизнесът с човешкото здраве и то на много и различни нива, затова и в крайни случаи, когато имам съмнение за нещо наистина опасно хора на лекар, а не защото ме боли стомах, например

Когато те боли стомах, пак може да е опасно... :roll: Ама това поставяне на диагнози сами.. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот nushi.kisyova » 19 Ное 2015, 14:36

silver933 написа:
franky написа:Факт е бизнесът с човешкото здраве и то на много и различни нива, затова и в крайни случаи, когато имам съмнение за нещо наистина опасно хора на лекар, а не защото ме боли стомах, например

Когато те боли стомах, пак може да е опасно... :roll: Ама това поставяне на диагнози сами.. :)

От една страна е така, от друга - не, все пак не може да преядеш с храна, която дразни стомаха и на следващия ден да виснеш пред кабинета, а и за повечето неща, хората могат сами да се усещат и то правилно, въпреки че предпочитат някой друг да им каже...
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 15:14

Е то не всяка болка в стомаха е от преяждане, нали така. :) Ако е системна, значи нещо не е наред!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот franky » 19 Ное 2015, 17:11

А вие сте наясно, че в момента търсите под вола теле, нали? Много мразя подобно държание и издребняване, много добре знаете и какво имах предвид, не всяка болка е на умирачка и непрекъснатото висене пред кабинетите скъсява живота!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Malina » 20 Ное 2015, 13:32

Спокойно бе! Много сте нервни напоследък всички във форума. :lol: :lol: :lol:
Все пак има много случаи, когато за глупости търсят лекари, а има и много случаи, в които пък за сериозни неща ги приемат на шега. Изобщо, идиотията като завладее света и нещата стават сложни. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта