Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Локумът » 23 Ное 2015, 16:38

Malina написа:Спокойно бе! Много сте нервни напоследък всички във форума. :lol: :lol: :lol:
Все пак има много случаи, когато за глупости търсят лекари, а има и много случаи, в които пък за сериозни неща ги приемат на шега. Изобщо, идиотията като завладее света и нещата стават сложни. :lol:

Всичко е защото не ходим на лекар, хваща ни нервозата. А и нализ наете, че почти всички българи са психично болни. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Дек 2017, 12:47

Да, като не отидеш си застрахован от лоши новини, по-скоро може да стигнеш до накоя много лоша в много лошо положение. Редовните прегледи са много важни те са превенция срещу всичко!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот Dipsy » 13 Апр 2018, 16:48

Случва ми се да отлагам посещение на лекар, но не толкова от страх от колкото за да не ми изкарат излишно акъла. Когато ножът опре до кокала не са чак толкова много хората, които ще отложат ходене при лекар. :idea:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 13:57

Dipsy написа:Случва ми се да отлагам посещение на лекар, но не толкова от страх от колкото за да не ми изкарат излишно акъла. Когато ножът опре до кокала не са чак толкова много хората, които ще отложат ходене при лекар. :idea:

С такива „специалисти“ няма как да не отлагаш до край :shock: :shock: :shock:
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Пациентите не посещават личните си лекари, тъй като се страхуват от лоши новини? Вие на този принцип ли сте?

Мнениеот ivan.stoqnov » 29 Юни 2018, 13:31

И аз съм от тия хора, които отиват на лекар само в краен случай, разбирайте когато боли, че не се трае вече :lol: Но все си мисля, че е добре лекарят да бъде посещаван поне веднъж в годината и ако има нещо притеснително то да бъде открито своевременно. А вие колко чето посещавате вашия личен лекар? Можете ли да споделите, какви изследвания е добре да бъдат правени ежегодно? Дайте ми повече светлина по тази тема, моля ви :grouphug: !
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта