Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Фев 2015, 22:50

Броят ли се бирените фестивали? Мечта ми да отида на Октобър фест! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Lollipop » 25 Фев 2015, 10:50

rabotnata pchela написа:Броят ли се бирените фестивали? Мечта ми да отида на Октобър фест! :mrgreen:

Това е едно от местата, на които май всички мъже искат да отидат, учудвам се, че и жена иска да присъства, ние сме за нещо по-романтично, без да има навсякъде наденици и бира. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Rali_hr » 25 Фев 2015, 13:35

В нашата родина също може да се каже, че има фестивали. Разбира се далеч са от тези, които се организират по света, но все пак е нещо. Има много свързани с народно пеене и с какво ли още не ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Snejna » 25 Фев 2015, 14:13

Бих искала да отида на подобен фестивал, с много различни хора, с интересна случка, с много забавни истории, които се случват ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Andrey » 25 Фев 2015, 14:25

rabotnata pchela написа:Броят ли се бирените фестивали? Мечта ми да отида на Октобър фест! :mrgreen:

И на мен там ми се ходи, надявам се тази година да успея да отида, уж с едни приятели вече сме направили план да ходим :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Lili_pili » 28 Май 2015, 15:20

ЧУх че има състезание за търкаляне на пита сирене по склон, това звучи много интересно и забавно :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот roksana » 09 Фев 2016, 16:49

Аз искам да отида на Марди гра в Ню Орлиънс. Сигурно не е същия град както преди урагана, но предполагам, че нещо от духа и архитектурата му е останало и възстановено.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Локумът » 09 Фев 2016, 17:03

roksana написа:Аз искам да отида на Марди гра в Ню Орлиънс. Сигурно не е същия град както преди урагана, но предполагам, че нещо от духа и архитектурата му е останало и възстановено.

Какъв е тоя фестивал?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот balsam » 11 Фев 2016, 13:42

Локумът написа:
roksana написа:Аз искам да отида на Марди гра в Ню Орлиънс. Сигурно не е същия град както преди урагана, но предполагам, че нещо от духа и архитектурата му е останало и възстановено.

Какъв е тоя фестивал?


Прилича на този в Рио де Жанейро. Прочетох, че освен хубавия купон през деня, нощем е опасничко да си там :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Кат » 04 Фев 2019, 14:51

Странен - не, но има един фитнес фестивал, който през последните години се организира в България. Има инструктори чужденци, които правят страхотни тренировки, които може и да не е чувал българинът. И всички са ентусиазирани, свежи и усмихнати. Много е готино!
Кат
 
Мнения: 55
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:54

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта