Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот YoLindi » 24 Фев 2015, 14:03

След една серия на сериала Малкълм, в която ставаше въпрос за един фестивал, на който всичко де що има се изгаря се разтърсих и открих реално съществуващ такъв фестивал наречен - Burning Man. :idea: :idea: Стори ми се много интересно, затова реших да потърся и за други такива интересни фестивали. ;)
Открих този на цветовете, който си е впечатляващ, но нямам идея къде се намира
53da64.jpg
53da64.jpg (16.18 KiB) Прегледано 926 пъти

Май се оказва, че в Европа не съществуват много такива, но за сметка на това в Северна и Южна Америка, както и в Азия има куп странни и готини фестивали! :idea: :idea:
Всъщност нашите кукери също могат да влезнат в класацията за готини и странни фестивали, :idea: някак остават по-недооценени, за разлика от унгарските кукери. :roll:

Казано честно много ми се иска да присъствам на някои от тези фестивали, без значение на кой – този на балоните в САЩ или на черешовите цветове и балоните в Япония. :roll:
За този момент ще се задоволя с нашите кукери и ще съм благодарна ако ми дадете повече информация за други странни и интересни фестивали, на които сте присъствали или сте чували и на онези от тях, които искате да отидете!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот lini_leni » 24 Фев 2015, 14:05

Адски много харесвам слонове и бях чула, че се провежда такъв фестивал на слоновете в Индия, та това ми е мечтата, да се закарам до там :idea: :idea: :idea: :) :)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Andrey » 24 Фев 2015, 14:06

Нашите кукери са недооценени, защото публиката не участва в този фестивал. В Италия например, нали имат ден, в който се целят с домати, това е същия тип фестивали, за които ти говориш, но хората участват. На кукерите няма кой знае какво да им се гледа, хората реално нямат роля и достъп до тях и не участват, все едно да гледаш филм. :mrgreen: Няма как да сравняваш гледането на филм с истинското участие в него нали?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот niya_mazova » 24 Фев 2015, 14:09

Винаги съм искала да присъствам в Тайланд на фестивала на фенерите - адски магично :idea: :idea: разглеждайте малко снимки, в момента няма как да кача, но едва ли ще има човек, който да не се изуми и възхити :idea:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Kremiliya » 24 Фев 2015, 14:38

niya_mazova написа:Винаги съм искала да присъствам в Тайланд на фестивала на фенерите - адски магично :idea: :idea: разглеждайте малко снимки, в момента няма как да кача, но едва ли ще има човек, който да не се изуми и възхити :idea:

не знаех, че има такъв фестивал, да си призная, много магично, като във филмчето "Рапунцел" :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Krum » 24 Фев 2015, 15:13

никога не съм ходил на такъв фестивал, но много ми се е искало, наистина изглежда много яко и забавно, особено като можеш да станеш част от всичко със собственото си участие :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Lili_pili » 24 Фев 2015, 16:09

Иска ми се да отида на фестивал с много музика и с много танци, а разни там с пиене и ядене не са за мене.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Фев 2015, 16:54

Май съм ходила само на разни музикални фестивали, каквито се провеждат в нашата родина, никога не съм била на подобен фестивал, който да ме накара да настръхна от кеф ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Anka » 24 Фев 2015, 18:01

niya_mazova написа:Винаги съм искала да присъствам в Тайланд на фестивала на фенерите - адски магично :idea: :idea: разглеждайте малко снимки, в момента няма как да кача, но едва ли ще има човек, който да не се изуми и възхити :idea:

Дааа, страхотно е и на мен много ми се иска да отида на този фестивал, но няма как да се получи май :(( Ще остане неосъществена мечта за съжаление. :|
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Най-странните и готини фестивали, за които сте чували или ходили?

Мнениеот Mon_ton » 24 Фев 2015, 18:10

Никога не съм ходила на такъв фестивал за какъвто говорите, дори не съм мислила къде ли бих искала да отида.. И все пак ако имам тази възможност бих избрала нещо романтично :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта