Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: как да напълнея?

Мнениеот southern_sun » 19 Окт 2011, 16:20

qproin написа:
blue_bouble написа:Бих се радвала ако ми помогнете да напълнения поне с няколко килограма.

Навсякъде има изобилие от диети и хапчета за отслабване, а за напълняване почти нищо.

хех, ми то това е защото всички искат да отслабват, въпреки че май съм чувала, че да напълнееш е по-сложно.

Да повярвай ми наистина е трудно да напълнееш.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: как да напълнея?

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 12:49

Хапвай повече. Една идея - може да направиш като в онзи филм "Super Size Me" да се храниш един месец само в Макдоналдс и да провериш дали наистина се напълнява от храната там. Идея, от която можеш и парички да изкараш, стига да намериш кой да те спонсорира и продуцира в документален филм, например ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: как да напълнея?

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 14:55

Да не би да имаш някакъв хормонален проблем? Може и затова да си слаба :?
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: как да напълнея?

Мнениеот сиско » 24 Ное 2011, 22:13

ние които искаме да отслабнем като четем това ни се иска да ти имаме проблема :D
От моя приятелка, която искаше да напълнее знам, че ядеше постоянно орехи смесени с мед, постоянно си хапваше по 1-2 лъжици
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: как да напълнея?

Мнениеот radowen » 25 Ное 2011, 15:15

сиско написа:ние които искаме да отслабнем като четем това ни се иска да ти имаме проблема :D
От моя приятелка, която искаше да напълнее знам, че ядеше постоянно орехи смесени с мед, постоянно си хапваше по 1-2 лъжици

Да! Чак ти завиждам за проблема! :) Иначе наистина мисля, че орехи с мед и масло помагат, както и повече всякакви други ядки, сусамов тахан с мед и др.подобни!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: как да напълнея?

Мнениеот Memento » 19 Яну 2012, 11:21

Да, навсякъде е пълно с диети за отслабване и сякаш въпроса с качването на килограми е неглижиран, всеки ти отвръща с думите - ех, да ти имам проблема просто хапвай малко повече и ще напълнееш. Като бях по-малък са ме отлагали за 6 месеца от казарма заради ниско тегло (49 кг.) и си беше голям проблем. В последствие качих и сега съм в нормалните граници. Но ето и няколко съвета от мен за качване на килограми които съм ги изпитал и донякъде работят.

Освен изброените методи до момента бих добавил и:

Бирена мая - на таблетки, а ако имаш познат който работи в пививарна може да ти донесе неограничени количества безплатна също толкова полезна мая но с отвратителен вкус.
Много професионални бодибилдъри се будят в 2-3 часа вечерта и хапват месце, предимно бяло, тогава метаболизма е най-бавен и протеина се натрупва най-много.
Хранителни добавки, най-вечер гейнъри ако не спортуваш и пиеш добавки ще качиш килограми за отрицателно време.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: как да напълнея?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 20 Яну 2012, 00:02

blue_bouble написа:Бих се радвала ако ми помогнете да напълнения поне с няколко килограма.

Навсякъде има изобилие от диети и хапчета за отслабване, а за напълняване почти нищо.



Аз съм със същия проблем, ям много и всичко от което по принцип се пълнее, но качвам много трудно, а за една седмица мога да смъкна това което съм качила за месец! :?
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: как да напълнея?

Мнениеот ovagimyan » 01 Фев 2012, 15:24

Понякога, за да бъде здрав, човек има нужда да качи няколко килограма. Как да го направим по здравословен начин и как да натрупаме мускулна маса, вместо мазнини...Нуждаете от повече калории, но все пак те трябва да идват от храна, която е полезна за вас. Здравословните Oмега-3 мастни киселини се съдържат в храни като риба тон, сьомга, ленено масло и орехи.Добри източници на протеини са крехките меса, рибата, птичите меса, ядките и семената, както и бобовите растения. Здравословни въглехидрати се съдържат в плодовете, зеленчуците и пълнозърнестите хлябове. Ако човек си изгради диета върху тези храни, хем ще напълнее с няколко килограма точно където трябва, хем ще се чувства в прекрасна форма...
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: как да напълнея?

Мнениеот monito » 18 Апр 2012, 11:19

Аз съм яла мед, смесен със зехтин, настъргана кора от лимон, тахан и орехи. Хапва се по 1 с.л. 3 пъти на ден и определено действа ;) А, ако обичаш боза ще ти е още по-лесно :lol:
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

ОТСЛАБВАНЕ ВЕЧЕ И С... ШОКОЛАД

Мнениеот apostoloff » 02 Юли 2013, 15:24

ЕДНО ФЕНОМЕНАЛНО “ИЗОБРЕТЕНИЕ”

Мечтата на всяка жена вече е факт – шоколад, от който се отслабва. И за това дамите трябва да благодарят на математика Аниш Попат, който създава шоколад с толкова малко калории, че е напълно безопасен за фигурата. Нещо повече – чрез него могат да се загубят излишни килограми!

Предприемачът Аниш Попат е създал съставка, която нарича "воден ганаш" и с нея прави шоколадови блокчета, съдържащи по-малко от 20 калории. Нискокалоричната съставка е създадена без да съдържа в себе си продукти като масло, сметана, желатин и яйца. Така се създава "чист" шоколад, който няма да се залепи върху бедрата.
При комбинирането на различни овкусители и висококачествено какао се получават разнообразни вкусове - от по-екзотични до класически.

След като стартира собствения си сладкарси бизнес, 25-годишният лондончанин превзема света на сладките изкушения. Аниш е самоук, но разказва, че черпи вдъхновението си от много известни шоколатери и готвачи и е пътувал от Брюж до Мумбай в търсенето си на перфектния аромат.

"Шоколадът е полезен и добър за вас, ако е направен по правилния начин. Аз вярвам, че ползването на качествени продукти и нестандартният начин на приготвяне увеличават удоволствието от продукта.", казва Аниш.
Специалистът по хранене д-р Сара Шенкер смята, че хората с наднормено тегло могат да пробват диета с нискокалоричните шоколадови бонбони. Тя казва, че тъй като този шоколад не е тежък и съдържа повече вода, може да бъде перфектния заместител на наденичките и обикновения шоколад, с които се тъпчат болните от наднормено тегло.

"Те трябва да бъдат насърчавани да приемат този вид шоколад, но разбира се трябва да се внимава, защото шоколадът е един от малките луксове, на които те могат да се насладят.", добавя още доктор Шенкер.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
**************************

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net
apostoloff
 
Мнения: 69
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 04:38
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта