Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот Kaya » 08 Авг 2018, 15:22

Според мен най-голямо значение има волята. Всяка диета работи, а тези, които се провалят, са на диети винаги,и то без да ги спазват правилно и за дълго време. Например 2 седмици на диета, после се наядат и забравят за диетата за 2 седмици, после почнат нова, изкарат няколко дена, после я нарушат и т.н. до безкрай.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот Frac » 08 Авг 2018, 17:37

Ама и волята с годините намалява, а изкушенията си остават. Поне при мен е така :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот Rali_hr » 17 Авг 2018, 16:22

Frac написа:Ама и волята с годините намалява, а изкушенията си остават. Поне при мен е така :grin:

Съгласна съм, пък и навика е много силен! Ето дне с епетък, на мен ми се върти само да отида да пия някаква бира с малко чипс, ами хич не ми се връзва да е нещо здравословно, като леко бяло вино и салата, ами... не! :) може би съм голяма мъжкарана!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Авг 2018, 16:17

Аз до скроо бнях от тези хора, липсваше ми дисциплина, а и приемах за твърде големи ограниченията, които ми се налагат. Сега, 0т както намерих "моя режим" положението е различно, свалям бавно и славно, чувствам се добре и най-важното е, че съм нахранена, а не изпитвам постоянно нужда да изям нещо и сякаш винаги съм останала недохранена.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот ivan.stoqnov » 20 Авг 2018, 16:31

Frac написа:Ама и волята с годините намалява, а изкушенията си остават. Поне при мен е така :grin:

:+1:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Авг 2018, 16:35

абе,. ако ти е заложено здравето нма карта,. а с годините вредните навици влияят още повече.....
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот ivan.stoqnov » 20 Авг 2018, 17:16

Frac написа:С годините става все по-трудно.

:goodpost: И аз така смятам. Знам как преди ми беше лесно да сваля 5кг за един месец пък сега 5 гр не свалям. Е и начинът на живот си дава отражение, но жената на какви ли режими не ме подлага от нейните и файда хич.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Защо някои хора не успяват да отслабнат?

Мнениеот Mon_ton » 21 Авг 2018, 09:48

Волята, когато си млад е по-голяма, да, искаш да си секси на плажа, а после с годините идва споокйствието, че вече си имаш семейство, деца, външния вид остава назад, ако го имаш като бонус - супер, ако не прежалваш се. Иии идват здравословните проблеми, които напрягат..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Как да напълнея, но здравословно!

Мнениеот Валерия М » 11 Дек 2018, 13:01

Има и такива като мен, да. Повечето топят килограми и все имат за сваляне, аз - обратно. Толкова съм слаба, че даже аз не се харесвам. Избягвам да се поглеждам в огледалото. Не съм се разболявала, за да отслабна много. Все съм била слаба, но последните години вече е отвратително. Даже по магазините ми е трудно да си намеря дреха, в която да се харесам. Отделно от това, улавям как хората се зазяпват в мен - сигурно си мислят че съм анорексичка или булимичка.
Как да кача малко килограми, за да не приличам на малко момиченце? :sad:
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Re: Как да напълнея, но здравословно!

Мнениеот Ива Тодорова » 11 Дек 2018, 13:22

Освен храненето е важно и да спортуваш. Да не е кардио, а по-скоро с тежести, за да оформиш и увеличиш мускулите си. Така ще изглеждаш не толкова слаба. Срещни се с инструктор, със сигурност ще ти помогне със съвети.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron