Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: ОТСЛАБВАНЕ ВЕЧЕ И С... ШОКОЛАД

Мнениеот ninars » 04 Юли 2013, 11:31

Нискокалоричната съставка е създадена без да съдържа в себе си продукти като масло, сметана, желатин и яйца. Така се създава "чист" шоколад, който няма да се залепи върху бедрата.
Значи чист натурален шоколад. В този случай бих пробвала диета с черен шоколад ;)
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Гладуването ни гарантира напълняване!

Мнениеот rora » 07 Авг 2013, 14:05

choose.jpg
choose.jpg (5.86 KiB) Прегледано 812 пъти
Сигурно смятате, че гладуването и строгите диети са най - добрият начин за сваляне на килограми? Да, ама не! Преди да се откажете от храната, непременно се консултирайте със специалист. Оказва се, че тези методи за отслабване са повече илюзия, защото известно време след гладуването настъпва неудържим апетит и свалените килограми бързо се възвръщат. Ето как обясняват този феномен специалистите. Щом организмът започне да приема по - малко калории, той се “препрограмира” и “превключва” на режим съхранение на енергийни запаси. Този факт се “запечатва” в участък от мозъка за целия ни живот. След като преминем на нормален режим на хранене, организмът продължава да трупа мазнини в запас. Това се случва при повече от 75 % от гладуващите. Странно е, че на фона на всичко гореизложено хората продължават да вярват и да се подлагат на строгите диети . Медиците са установили, че близо 60 % от тези, които са преминали през гладотерапия, са доволни от резултатите. Но за съжаление този “приятен” период не трае дълго. Затова ако искате да станете по – стройни, най-добре променете кулинарните си навици и предпочитания. Аз смятам, че това е далеч по - надеждно и ефективно от гладуването и диетите. А вие на какво мнение сте? Бихте ли се подложили на гладуване или предпочитате да замените шоколада с ябълка?
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Гладуването ни гарантира напълняване!

Мнениеот spring » 07 Авг 2013, 14:53

Избирам ябълката. Има много начини да направим диетата си по - здравословна, но гладуването не влиза в моя списък.
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Гладуването ни гарантира напълняване!

Мнениеот ninars » 08 Авг 2013, 10:24

За тези, които са решили да пробват с лечебен глад, преди да се откажете от храната, изследвайте се! И в никакъв случай не се хвърляйте на “сух” глад, когато не се пие вода.
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Знаете ли какъв хранителен режим трябва да спазвам, за да напълнея?

Мнениеот Bambaa » 07 Авг 2014, 12:10

Много ми е трудно да се боря с тези килограми, все бягат от мене. Винаги съм била много слабичка, въпреки че хапвам нормално, често дори преяждам, но това не се отразява дори минимално на фигурата ми.

Нямам голям опит, опитвам се да ям калорични храни, но пак не си личи, дори спрях цигарите, само и само да кача 2 килограма, но пак нямаше ефект.
Явно си трябва сериозен хранителен режим и ядене на корем, но от какво?

Много ми се иска някой, които е имал моя проблем да ми помогне с решаването, като ми каже какъв хранителен режим е спазвал и дали го прави още, за да поддържа килограмите си. Наистина имам нужда да напълнея, ако не заради друго, то поне малко самочувствие да ми дойде!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Знаете ли какъв хранителен режим трябва да спазвам, за да напълнея?

Мнениеот red_eyes » 07 Авг 2014, 12:13

Имам приятелка с твоя проблем, но тя е приема себе си и е спряла да се бори, но пък си е чревоугодник и постоянно си хапва нещичко! Много важно е да не се опитваш да напълнееш с джънк фууд, това само проблеми може да ти донесе, а килограмите може и същите да си останат. Пийвай си биричка, хапвай месо, картофи, варива и ядки и да не ти пука!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Знаете ли какъв хранителен режим трябва да спазвам, за да напълнея?

Мнениеот draga.mihova » 11 Авг 2014, 15:29

До колкото знам от приятели, които са били в казармата, храненето под час влияе успешно на качването на килограми, но не зная и какво друго, понеже търся другия ефект! ;)
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Знаете ли какъв хранителен режим трябва да спазвам, за да напълнея?

Мнениеот agro » 01 Сеп 2014, 19:08

draga.mihova написа:До колкото знам от приятели, които са били в казармата, храненето под час влияе успешно на качването на килограми, но не зная и какво друго, понеже търся другия ефект! ;)


Да точно така е, но не само храненето, а и почивката под режим влия е доста.
Повече почивка и силна храна - няма как да не се получи :ugeek:
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: ОТСЛАБВАНЕ ВЕЧЕ И С... ШОКОЛАД

Мнениеот Snejna » 19 Ное 2014, 17:17

На това удоволствие всички се надяваме,особено като чуем шоколад си мислим за онзи сладък млечен, топящ се в устата шоколад, но да не забравяме,че истинският диетичен шоколад е много горчив, сега вече сякаш желанието ми се изпари.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Знаете ли какъв хранителен режим трябва да спазвам, за да напълнея?

Мнениеот Rali_hr » 17 Дек 2014, 14:05

Имах приятелка, която странно - правите детоксикации и така качваше килограми, въпреки глада. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта