Има ли как да ядем повече и в същото време да сваляме повече?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: как да напълнея?

Мнениеот Anka » 22 Яну 2015, 16:36

Не е лесно да се напълнее, то и да се отслабне не е де ;)) Таханът наистина действа за напълняване ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: как да напълнея?

Мнениеот magda » 22 Яну 2015, 16:58

Имах преди години една позната, която толкова отчаяно искаше да напълнее за бала си, че пиеше някакви протеини и наистина й помогнаха, но не те съветвам, калоричната храна също не е много добър вариант, по-добре среща с диетолог ;)
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: как да напълнея?

Мнениеот Slavena » 22 Яну 2015, 17:19

Не знаех, че съществуват и хора, които искат да напълнеят, всички се мъчим да отслабнем :Р
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Malina » 23 Яну 2015, 13:26

Реших да пусна една тема, в която няма нищо научно, което да съм прочела, нито има някакви доказателства, които търся, а по-скоро да развихтрим фантазията си спрямо това, което сме чували за различните части на света. Всички знаем, че по света се хапват различни храни :mrgreen:

world.jpg
world.jpg (24.81 KiB) Прегледано 732 пъти

Но в началото на годината, всички искат да отслабнат. Ние когато отслабваме, спазваме диети близки до нашето национално ядене - избягваме само тестените храни и ядем боб, леща, кюфтета, все традиционни ястия. :geek: Обаче представяте ли си какво ядат в Япония, когато са на диета, или пък в Русия, може би в Австралия? Там храните, които ядат са много по-различни от тези, които виждаме тук, а 100% понякога и те спазват диета, как си представяте, че изглеждат техните ястия? :roll:
Дори близките до нас страни като Турция и Гърция имат много различни храни, а диетите им бас държа, че спазват линията на традицията, както е при нас. :mrgreen:

Интересно ми е да чуя вашето мнение, как си представяте храната по света, когато става въпрос за спазване на диета, дали виетнамците спират да ядат мишки, други наблягат на протеини от дъждовни червеи.. и такива разсъждения! :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот JohnLocke » 23 Яну 2015, 13:55

Едва ли хората ядящи мишки имат нужда от диета и въобще дали имат в речника си тази дума не съм сигурен, иначе си мисля, че няма нищо особено в диетите, предполагам, че тези на изток са по-различни заради месната кухня, но едва ли е нещо драстично :idea: :roll:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Elica » 23 Яну 2015, 13:56

Много интересно наистина, сигурно в азиатските страни спират да ядат риба хихихи :) те там нали яко хапват риба и ориз, но всъщност май там не страдат от затлъстяване, че да имат нужда от диета.. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Anka » 23 Яну 2015, 14:20

хахахах оф, не ми се сърдете, но ще го кажа, сигурно във Виетнам сменят породата... на кучетата.. :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Mon_ton » 23 Яну 2015, 14:37

Anka написа:хахахах оф, не ми се сърдете, но ще го кажа, сигурно във Виетнам сменят породата... на кучетата.. :mrgreen:

Ееее, това вече беше грубо! :mrgreen:


А американците как ли отслабват, сменят Макдоналдс с КФЦ :) :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Kremiliya » 23 Яну 2015, 15:30

Знам ли, аз не ги знам какво ядат по принцип по света. :))) :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Kак мислите че отслабват по света и какви диети спазват?

Мнениеот Andrey » 23 Яну 2015, 15:54

Интересно, те май повечето страни, които са в близост до океаните хапват доста морски деликатеси, надали имат нужда от диета ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта