Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот MGB » 26 Фев 2015, 15:00

Ежедневно си ходя без грим и това не ме притеснява, дори се радвам, че е така! Преди почти всеки ден се гримирах, но в един момент си казах, че просто си създавам повече главоболия, :evil: така или иначе по цял ден съм на място, където не се срещам с хора! :lol:

Неприятната страна на нещата е, че когато трябва да изляза вече и се гримирам по 100 часа, просто защото съм отвикнала от това! :x На мен ми трябва най-бързият и ефектен грим, който съществува, но и след това да се сваля също толкова лесно, колкото се и слага! Например това ми изглежда доста готино,
Light-Spring-party.jpg
Light-Spring-party.jpg (53.37 KiB) Прегледано 1214 пъти
не зная колко време изисква направата му, но изглежда като да има едни сенки и една спирала ;)
Мисля, че сред вас има доста дами, които са по на Ти с гримирането и ще могат да ми дадат подходящ съвет за това как да изглеждаме добре и вечер по купони и партита, но в същия момент да си правим възможно най-бързият и ефект грим! :idea: Много се вълнувам, този уикенд ще изпробвам всичко, което ми дадете като съвет! :idea: :idea: :)
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот sofi_black » 26 Фев 2015, 15:02

Работата е там, че тази госпожица има и изкуствени мигли на снопчета, които се слагат доста по-бавно, но стои далеч по-естествено, отколкото целите, иначе не изглежда много сложно, права си!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот dessiblond » 26 Фев 2015, 15:05

Ако си намериш сенки в един цвят, тъмен, да кажем наситено черни, просто ги разнасяш по клепача и под него, слагаш спирала си ги готова :idea: ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот BeenieGal » 26 Фев 2015, 15:08

Ако искаш нещо по-искрящо може да сложиш два цвята, по-светлия до средата на клепача, по-тъмня от средата до външния ъгъл на окото и една спирала отгоре и си готова! ;) ;)
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот Kremiliya » 26 Фев 2015, 15:11

Такива гримове, в които има най-малко и се доближават до естественото всъщност вземат най-много време и се използват изключително голямо количество грим ;) Аз обичам само очна линия, леки сенки и спирала, малко руж ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Фев 2015, 15:57

sofi_black написа:Работата е там, че тази госпожица има и изкуствени мигли на снопчета, които се слагат доста по-бавно, но стои далеч по-естествено, отколкото целите, иначе не изглежда много сложно, права си!
В чужбина всички носят цели мигли изкуствени, не знам защо, но е страшен хит сред жените!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот Anka » 26 Фев 2015, 16:31

Аз също обичам да се гримирам на бързо, слагам малко очна линия само в края на окото, сенки, спирала и заминавам :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Апр 2015, 16:51

Сенки, очна линия или черен молив. Сега продават едни моливи, които са точно за опушен грим, получава се и много добре и много лесно, а и много бързо и на бързо можете да се преведете в добър вид. :|
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот Snejna » 15 Апр 2015, 09:45

Зависи много от това как ходим през деня, ако гримът ни е тежък през повечето време то за вечерта не знам какъв трябва да е направо покъртителен. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Най-бързият и ефектен грим, който можете да си направите?!

Мнениеот mix_twix » 21 Апр 2015, 15:55

Тя тази дама на снимката има сигурно поне 2кг грим отгоре си :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта