Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Pacienti » 16 Апр 2015, 13:30

Не се приемайте за даденост. Игри, секси бельо и нещата стават.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Elica » 16 Апр 2015, 13:39

Мисля, че рутината много убива желанието за секс и най-вече това, че в повечето случаи мъжете са безучастни и чакат, вместо да направят нещо, за да им се прииска на жената. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Pipilota » 30 Мар 2016, 10:30

Elica написа:Мисля, че рутината много убива желанието за секс и най-вече това, че в повечето случаи мъжете са безучастни и чакат, вместо да направят нещо, за да им се прииска на жената. :roll:

О, да особено, когато имате 5-10 години зад гърба си заедно. Те все чакат, защото "те винаги са готови".. Измиване на ръцете ми се вижда. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот pravilno » 30 Мар 2016, 11:45

Дългогодишните двойки не се докосват вече. Ако започнете да се прегръщате, целувате по-често, нещата ще потръгнат. Стига и двамата да го правят :mrgreen:
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Mon_ton » 30 Мар 2016, 12:50

pravilno написа:Дългогодишните двойки не се докосват вече. Ако започнете да се прегръщате, целувате по-често, нещата ще потръгнат. Стига и двамата да го правят :mrgreen:

Да права си, имам няколко по-близки, които имат дългогодишни връзки от типа на 8-10 години. Т.е. разликата не е толкова голяма. Еданта ми приятелка беше адски учудена, че другата двойка все още използва мили обръщения един към друг, целуват се и подобна интимност и близост, присъща за по-младите двойки. Надявам се много, когато и ние с моят мъж имаме толкова години зад гърба си да не забравяме да показваме интимността си между нас. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2016, 15:25

Мони и на мен ми се е случвало да ме питат как може още да се целуваме и прегръщаме, след като сме от толкова години заедно :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот fairy » 31 Мар 2016, 11:42

Освен интимността мисля, че и смехът е важен. Много ми е неловко, когато попадна с двойка, която се муси помежду си или е сърдита на целия свят за нещо си. Няма как да не сте попадали на такива хора. Или вечно да се дразнят и да са забравили да се смеят заедно.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Andrey » 12 Апр 2016, 09:20

fairy написа:Освен интимността мисля, че и смехът е важен. Много ми е неловко, когато попадна с двойка, която се муси помежду си или е сърдита на целия свят за нещо си. Няма как да не сте попадали на такива хора. Или вечно да се дразнят и да са забравили да се смеят заедно.

Е, то някои хора отстрани не можеш да разбереш какви са. Знаеш ли колко пънове познавам, които дори не забелязваш, че липсват примерно. Не мога да си представя, че са супер забавни вкъщи.. те как си поддържат отношенията?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Kremiliya » 12 Апр 2016, 09:36

Аз мисля, че жените сме тези, които разпалваме тръпката, нали се предполага, че мъжете винаги са готови за секс, макар че не е истина. У нас като сме имали сухи периоди аз спасих положението, макар че напоследък пак влизаме в подобна дупка, но мъжът ми все отегчен и все нещо не му е на кеф. Какво да го правя? Да кокетнича?!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Pipilota » 16 Апр 2016, 12:44

Kremiliya написа:Аз мисля, че жените сме тези, които разпалваме тръпката, нали се предполага, че мъжете винаги са готови за секс, макар че не е истина. У нас като сме имали сухи периоди аз спасих положението, макар че напоследък пак влизаме в подобна дупка, но мъжът ми все отегчен и все нещо не му е на кеф. Какво да го правя? Да кокетнича?!

Абаолютно. Ако жената е доволна всички го разбираме. :) мъжа и той намазва от нашето щастие безспорен факт.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта