Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот pravilno » 18 Апр 2016, 09:10

Pipilota написа:
Kremiliya написа:Аз мисля, че жените сме тези, които разпалваме тръпката, нали се предполага, че мъжете винаги са готови за секс, макар че не е истина. У нас като сме имали сухи периоди аз спасих положението, макар че напоследък пак влизаме в подобна дупка, но мъжът ми все отегчен и все нещо не му е на кеф. Какво да го правя? Да кокетнича?!

Абаолютно. Ако жената е доволна всички го разбираме. :) мъжа и той намазва от нашето щастие безспорен факт.


Жените я разпалваме и от нас повече се очаква да поддържаме огъня, защото повече си изразяваме емоционалните състояния, говорим за тях и винаги ни личи дали сме доволни или не. А мъжете не са словохотливи на тази тема и ако не ги зачовъркаш, няма да кажат нищо или покажат. Такава ни е орисията, какво да се прави :wink: !
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Pipilota » 22 Апр 2016, 15:33

pravilno написа:
Pipilota написа:
Kremiliya написа:Аз мисля, че жените сме тези, които разпалваме тръпката, нали се предполага, че мъжете винаги са готови за секс, макар че не е истина. У нас като сме имали сухи периоди аз спасих положението, макар че напоследък пак влизаме в подобна дупка, но мъжът ми все отегчен и все нещо не му е на кеф. Какво да го правя? Да кокетнича?!

Абаолютно. Ако жената е доволна всички го разбираме. :) мъжа и той намазва от нашето щастие безспорен факт.


Жените я разпалваме и от нас повече се очаква да поддържаме огъня, защото повече си изразяваме емоционалните състояния, говорим за тях и винаги ни личи дали сме доволни или не. А мъжете не са словохотливи на тази тема и ако не ги зачовъркаш, няма да кажат нищо или покажат. Такава ни е орисията, какво да се прави :wink: !
Оф, да ! за всяко нещо ние трябва да ги ръчкаме, та дори и за пълноценния секс! Но нали знаете, зад всеки успял мъж стои една жена.. А може и под него да стои, важното е да е там и да дава напътствия! :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот irka » 27 Апр 2016, 13:44

Е, тя в повечето случаи под него стои, но това й е силата - да знае как да използва позицията си :lol: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Mon_ton » 20 Май 2016, 11:01

Pipilota написа:Оф, да ! за всяко нещо ние трябва да ги ръчкаме, та дори и за пълноценния секс! Но нали знаете, зад всеки успял мъж стои една жена.. А може и под него да стои, важното е да е там и да дава напътствия! :lol: :lol: :lol:

НЕ съм съгласна ;) У нас пълноценния секс не е обвързан с напътствия, и наставления, а винаги е страхотен. :) Мъжете не винаги имат нужда от наставления, ако вече са си получили урока преди време. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот balsam » 20 Май 2016, 12:22

На по-зряла възраст сексът става по-пълноценен, защото не се случва толкова често и гледаш по най-добрия начин да се възползваш :grin: :wink: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот S_Milenska » 20 Май 2016, 12:53

balsam написа:На по-зряла възраст сексът става по-пълноценен, защото не се случва толкова често и гледаш по най-добрия начин да се възползваш :grin: :wink: .

Ееее, коя е тая зряла възраст? След 35 ли? :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот klara » 20 Май 2016, 14:27

Аз бих казала, че зрялата възраст е след 45 :lol: . На 35 си още младеж, къде ти зрялост!
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Andrey » 25 Май 2016, 11:17

klara написа:Аз бих казала, че зрялата възраст е след 45 :lol: . На 35 си още младеж, къде ти зрялост!

Хахах, а младеж, дали? ! :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Jully » 27 Дек 2016, 11:52

Много често хората се отегчават от еднообразито, ако сами си намираме начини да правим живота ни по-щур и по-весел, може и да се получат нещата. Приятна разходка из природата с някоя закачка насаме, неочакван финал на някой филм, ей такива дребни неща могат да разбудят сексуалното желание, дори и въпреки децата, защото много хора се оправдават с тях, ч енямат време за интимност.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот BeenieGal » 27 Дек 2016, 12:08

То да ти кажа и секса трябва да си го обичаш. Как ще запалиш тръпката в някой, който няма голямо желание да прави секс и не му се разправя особено? :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта