Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 13:33

BeenieGal написа:То да ти кажа и секса трябва да си го обичаш. Как ще запалиш тръпката в някой, който няма голямо желание да прави секс и не му се разправя особено? :mrgreen:

Не съм много съгласна, с времето желанието може да намалее, но чак да се мрази секса и т.н. е преувеличено. Когато имаш ангажименти, или си по-изморен, депресия, ниско самочувствие, умора, неудовлетвореност, толкова много неща могат да те държат далеч от желанието за секс. Всичко това се подобравя с малко по-голяма интимност, малко по-голямо разнообразие и повече жестове. Няма как да се примириш "айде, ние у нас не обичаме секса, значи всичко ни е наред''.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот vanusha » 20 Яну 2017, 10:27

Ако се намират начини да бъде по-разнообразен семейния живот като цяло, това може да помогне и в секса, но ако сме отегчени и изморени, то това рефлектира и в леглото и там също биваме отегчени и съответно, никой не би желал да се занимава с някой изморен, нали?
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот dejavu » 20 Яну 2017, 11:54

Много клиширано звучи, но си е наистина така. Всичко зависи от самия човек, той избира как да мисли, как да се държи с партньора си, какъв да е животът му, и сексуалният му също. Да чакаш някой друг да ти направи хубавото или да те направи щастлив няма как да стане. Поемаш инициативата, правиш дребните, но много важни жестове и виждаш как другият и той започва да ти отговаря, да се стреми да ти достави удоволствие и нещата се подреждат.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Pacienti » 20 Яну 2017, 17:45

Практика, апетита идва с яденето... :)
Да не приемаш човека до себе си за даденост, обожавам малките жестове, вършат чудеса. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Anka » 22 Яну 2017, 10:53

Според мен пълноценния секс не идва от това, което се случва в леглото, а извън него Не може постоянни кавги, караници и наставления, лошо отношение в семейството да свършат с невероятен секс. Сексът е отражение на семейството и на доверието в него, на желанието да се чувстваш добре. :roll: Така че е по-важно да се поправи "счупеното" във връзката, а след това да се търси приятното изживяване в секса, което естествено си идва, даже.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот dinkog » 23 Яну 2017, 12:09

Anka написа:Според мен пълноценния секс не идва от това, което се случва в леглото, а извън него Не може постоянни кавги, караници и наставления, лошо отношение в семейството да свършат с невероятен секс. Сексът е отражение на семейството и на доверието в него, на желанието да се чувстваш добре. :roll: Така че е по-важно да се поправи "счупеното" във връзката, а след това да се търси приятното изживяване в секса, което естествено си идва, даже.

:+1: Съгласен съм, че любовната игра всъщност е извън леглото. :mrgreen: Ако нямаш желание да го направиш с някой, то това не е защото не е секси да речем, а защото си те дразни по принцип. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот julianne » 23 Яну 2017, 13:00

Винаги съм се чудила защо сексуалният живот и изживяванията с един партньор са на периоди. Всичко е наред, няма проблеми, но някак си тръпката е по-слаба като че ли, няма го онова разтърсващо чувство, а е по-вял и бърз секса. А друг път много малко ти е достатъчно, за да се запалиш, по-наситено е изживяването.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот fawla » 23 Юни 2017, 10:33

julianne написа:Винаги съм се чудила защо сексуалният живот и изживяванията с един партньор са на периоди. Всичко е наред, няма проблеми, но някак си тръпката е по-слаба като че ли, няма го онова разтърсващо чувство, а е по-вял и бърз секса. А друг път много малко ти е достатъчно, за да се запалиш, по-наситено е изживяването.

Мисля, че защото с времето хората се променят, приемат се повече и вече не изпитват онова огромно чувство да са с този човек и да го спечелят, те знаят, че го имат и страстите се успокояват.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Lollipop » 13 Сеп 2017, 09:11

Ако знам как става, толкова е изморително някой път постоянно да правиш някакви опити да си правиш щастлив брака..а то трябва ли да има постоянно опити..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да запалим отново тръпката и да правим по-пълноценен секс?

Мнениеот Lana » 19 Дек 2018, 12:54

Като се отиде на някое различно място - винаги работи. Бельото вече е изтъркан трик, поне при нас.
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron