Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юни 2016, 12:37

Leonora написа:
rabotnata pchela написа:
Leonora написа:Ако знаеш какво искаш наистина, не е нужна смелост, а способен фризьор :).

Мдам, Аз сега искам да си обръсна част от главата, просто още не моеж да ми узрее идеята, но съм твърдо решена някъде да се минавам с машинката, ако има някой готини идеи ще се радвам да сподели. :) Само да кажа, че съм с къса коса, та от типа на Поли Генова не ми вършат работа. :mrgreen:


Ок, давай да ти изберем подходяща прическа :grin: а на колко години си?
На 28 съм. Общо взето си харесах една две, но нещо не съм много сигурна, дали ще успея да я поддържам, защото косата ми е много мека и не става много много да се мота насам натам. :)
4faec7fb2d634aba2dfa0725e7cfe952.jpg
4faec7fb2d634aba2dfa0725e7cfe952.jpg (43.72 KiB) Прегледано 334 пъти
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Leonora » 07 Юни 2016, 10:41

Тези от снимката са бая стилизирани и не са за чуплива или с по-тънък косъм коса. Твоята как е в това отношение? Избирай прическа, на която да не робуваш всеки ден със сешоара :)
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот dejavu » 07 Юни 2016, 12:37

Тази специално иска доста поддържане сутрин и най-вече редовно ходене на фризьор. Но е много ефектна.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот tinkerbell » 08 Юни 2016, 10:24

Само прическата или и цвета си си заплюла? Доста е като от модерните корейски поп-групи!
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот kauda » 08 Юни 2016, 11:38

пчела, много е ефектно :) На мен лично само този бретон отпред ми идва в повече, но е важно на теб какво ти харесва. :) Цвета наистина е много готин, но страшна поддръжка иска ;( Иначе и аз бих се направила така шаренко! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юни 2016, 14:26

Leonora написа:Тези от снимката са бая стилизирани и не са за чуплива или с по-тънък косъм коса. Твоята как е в това отношение? Избирай прическа, на която да не робуваш всеки ден със сешоара :)

Косата ми е права, но е мека и тежка, не знам дали съм с тънък косъм, по-скоро нормален, но не и дебела и твърда. ;) Както каза и Кауда, нямам намерение да си оставям такъв бретон отпред ;) По-скоро много искам някъде да ме "мине машинката", но още не ми е узряла идеята. :) Косата ми що горе се поддава на стилизиране с гел и т.н. Така или иначе и сега не мога да изляза без да съм си направила косата нещо, не ми стои без стилизанти.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Lollipop » 10 Юни 2016, 16:50

rabotnata pchela написа:
Leonora написа:Тези от снимката са бая стилизирани и не са за чуплива или с по-тънък косъм коса. Твоята как е в това отношение? Избирай прическа, на която да не робуваш всеки ден със сешоара :)

Косата ми е права, но е мека и тежка, не знам дали съм с тънък косъм, по-скоро нормален, но не и дебела и твърда. ;) Както каза и Кауда, нямам намерение да си оставям такъв бретон отпред ;) По-скоро много искам някъде да ме "мине машинката", но още не ми е узряла идеята. :) Косата ми що горе се поддава на стилизиране с гел и т.н. Така или иначе и сега не мога да изляза без да съм си направила косата нещо, не ми стои без стилизанти.

Пробвай да направиш нещо такова екстравагантно. :) няма как да не се получи, като не стане минаваш цялата глава с машинката ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот dinkog » 14 Юни 2016, 16:33

Мъжете предпочитаме жени с дълги коси, що обаче сега жените масово се впускат в подстригване и то до корен?! :shock:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Leonora » 15 Юни 2016, 12:42

dinkog, хем се сърдите, че ви определяме като "всички мъже са еднакви", хем после говорите "всички ние обичаме..". А решете се, де -еднакви ли сте?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Юни 2016, 09:41

Leonora написа:dinkog, хем се сърдите, че ви определяме като "всички мъже са еднакви", хем после говорите "всички ние обичаме..". А решете се, де -еднакви ли сте?

не знам, но има няккава доза истина, че мъжете повечето разбира се, си падат по дълги коси, малко са тези, които предпочитат половинката им да е с къса коса. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта