Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот penny » 26 Фев 2015, 17:54

От известно време много ми се иска да се подстрижа къса коса! :evil: Направо нямам търпение да стане малко по-топло и да я махна от врата си, но някак не мога да взема такова драстично решение да направя такова нещо, трябва ми помощ! :roll:

Не зная какви са тези жени, които си режат косата от време на време така, че да се променят до неузнаваемост! Много ми се иска и аз да бъда толкова смела, но няма откъде да събера тази сила и кураж! :!: А и сякаш като се замисля, не зная дали искам чак толкова много да променя драстично прическата си! От трета страна пък мисля, че тази доста ще ми отива, апък и толкова много да ми харесва
images.jpg
images.jpg (13.21 KiB) Прегледано 3018 пъти

Кажете ми, вие как се решихте на тази стъпка да се промените драстично прическата си имахте проблем, който искахте да решите или просто сте зарязали гадже и сте имали нещо, от което сте искали да избягате? :?:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот belleville » 26 Фев 2015, 17:57

не мисля, че е редно да взимаш необмислени решения, някои жени имат след това сериозни проблеми със себе си, не бъди една от тях!
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот gomez123 » 26 Фев 2015, 17:58

Като начало може да опиташ да я направиш на черта и така лека полека да започнеш да се възприемаш, мисля ще ти е по-леко и приятно!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Bambaa » 26 Фев 2015, 18:00

Не мога да разбера какво толкова ви притеснява, коса като всички други - расте, не е болка за умиране, както го приемат някои :!:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Локумът » 27 Фев 2015, 10:55

И аз се чудя какво толкова му мислите, косата растете много бързо, тъй че какво се притеснявате. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Malina » 27 Фев 2015, 12:59

belleville написа:не мисля, че е редно да взимаш необмислени решения, някои жени имат след това сериозни проблеми със себе си, не бъди една от тях!

ТИ сериозно ли?! Това е коса, не е като да си режеш пръста! Не мога да си обясня що за странна личност трябва да си, че да се сринеш, щото си се подстригал.
Аз имах коса до кръста, реших, че я искам къса, отидох на фризьор и я отрязах - на 2 пъти да не е коренна разликата. Години наред все ходя с къса коса, толкова повече ми харесва! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Фев 2015, 16:09

И аз не се замислям, също като Малина имах страшно дълга коса, отидох при фризьорката и просто й казах да я отрежа, голяма загуба сякаш, след година е пак дълга!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Kaya » 27 Фев 2015, 17:52

Все пак прическата не е кой знае какво - просто една коса, която расте, винаги можем да почнем промяната малко по малко като постепенно скъсяваме косата, като нямате смелостта да я отрежете ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот Fancy » 30 Дек 2015, 12:34

Kaya написа:Все пак прическата не е кой знае какво - просто една коса, която расте, винаги можем да почнем промяната малко по малко като постепенно скъсяваме косата, като нямате смелостта да я отрежете ;)

Разбира се и това е най-добрият вариант, все пак сме социални същества, но пък за съжаление често хората съдят от това, което виждат, т.е. включаем и косата... не можем да си позволим да изглеждаме неглиже или като излезли от контейнер :-| :evil:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как се решавате да промените драстично прическата си, помогнете и на мен!

Мнениеот S_Milenska » 04 Яну 2016, 17:19

Е подстригването не мисля, че е излизане от коша :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта