Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Slavena » 09 Мар 2015, 20:46

Суетниса не ами, няма на къде повече дори, станаха по-големи жени от нас! Но е хубаво, аз обичам мъже, които имат хубави вежди, нямат косми и т.н. Такива, които приличат на Азис, поддържани и красиви!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Lollipop » 10 Мар 2015, 10:50

Да бе, може ли да не ми прилича на Азис, като изключим етноса, прекалено поддържан ми се вижда, то не са вежди, то не са не знам си какво си. :!:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Andrey » 17 Мар 2015, 14:05

Е колко пък по-дуетни да сме станали, жените имат все по-големи изисквания към нас, да нямаме косми тук, да нямаме брада там, да нямаме сланини, да нямаме криви зъби, да нямаме една вежда, да нямаме обикновена прическа... едно след друго!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Mon_ton » 18 Мар 2015, 16:39

Andrey написа:Е колко пък по-дуетни да сме станали, жените имат все по-големи изисквания към нас, да нямаме косми тук, да нямаме брада там, да нямаме сланини, да нямаме криви зъби, да нямаме една вежда, да нямаме обикновена прическа... едно след друго!

Ееееееееееееее... :)) и ти си прав! Жените станахме с големи претенции към мъжете, няма две мнения по въпроса ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот qwerryyy » 23 Юни 2015, 11:26

КОе е лошото, че мъжете искат да се грижат повече за външния си вид, ние жените без друго го изискваме, никой не иска космат, грозен и дебел мъж, нали, всички искаме да изглежда добре, с хубави зъби, с красива прическа!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Локумът » 25 Юни 2015, 16:51

qwerryyy написа:КОе е лошото, че мъжете искат да се грижат повече за външния си вид, ние жените без друго го изискваме, никой не иска космат, грозен и дебел мъж, нали, всички искаме да изглежда добре, с хубави зъби, с красива прическа!

А така, ето как момичето си казва правилно! Жените изискват ама каквото ви дойде на ум, после мъжете били женствени и тряяло да ходят в казарма. Е вчера видях едни военен с оскубани вежди, кво да се прай!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Mon_ton » 26 Юни 2015, 10:56

Лошо е да са безкрайно суетни, да не се лъжем, неща от типа на оскубани крака, вежди, посещение на маникюрист през 2 седмици ми идва в повече, мъжете трябва да са готини, а не лигави. Лошо няма в поддържания вид, добра прическа, чист и с почистени подмишници, но епилиран целия ... :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Ваня Стойчева » 26 Юни 2015, 11:36

Преди, ако грижата за външния вид беше главно задължение за жените, сега и мъжете го правят, няма лошо! На мен ми е приятно да виждам добре изглеждащи мъже, особено младите се поддържат много добре, имат хубаво тяло и са радост за окото.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Локумът » 26 Юни 2015, 16:54

Mon_ton написа:Лошо е да са безкрайно суетни, да не се лъжем, неща от типа на оскубани крака, вежди, посещение на маникюрист през 2 седмици ми идва в повече, мъжете трябва да са готини, а не лигави. Лошо няма в поддържания вид, добра прическа, чист и с почистени подмишници, но епилиран целия ... :shock:

такива п******** не мога да ги понасям, кокони, жените са по-големи мъже от тях!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2015, 10:44

Нека да не изпадаме в крайности, все пак мъжете в миналото мислена къпането за лукс, а какво оставаше да си обръснат мишниците и да си измият зъбите, абсурд просто. ;) Така че в момента можем да се радваме, че мъжете обръщат внимание на външния си вид, лошо няма изобщо!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта