Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 15:39

Вие все едно откривате топлата вода! Мъжете винаги са си били суетни. Също и големи клюкари :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2016, 16:49

Kaya написа:Нека да не изпадаме в крайности, все пак мъжете в миналото мислена къпането за лукс, а какво оставаше да си обръснат мишниците и да си измият зъбите, абсурд просто. ;) Така че в момента можем да се радваме, че мъжете обръщат внимание на външния си вид, лошо няма изобщо!

И сега има такива, които мислят, че миенето на зъбите е лукс. :) Няма нищо по-гадно от зле миришеща уста, независимо на мъж или на жена. :) Усеща се и е неприятно и всеки, който има подобни съмнения за себе си трябва да вземе мерки.
А за суетата на мъжете, ако не е прекалена, тя има своето очарование, по-скор суетата я приемаме като добрата хигиена. Суетно е скубането на вежди. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот iwoni » 10 Юни 2016, 09:49

Стига да не се преминават границите като скубането на вежди, няма лошо да са суетни. Всеки ден и те са сред хора, трябва да ги харесват и тях :wink: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот dinkog » 14 Юни 2016, 16:30

iwoni написа:Стига да не се преминават границите като скубането на вежди, няма лошо да са суетни. Всеки ден и те са сред хора, трябва да ги харесват и тях :wink: .

Е, отдавна се скубят вежди, много мъже си ги поддържат оскубани веждите.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Lyomi » 14 Юни 2016, 16:40

Вчера с един познат седнахме да пием кафе и като го загледах във веждите, си личеше, че са пипнати, но професионално. Не бяха изтънени, просто бяха оформени по естествената си им големина и дебелина. Добре изглеждаше, похвали ми се, че и малко се погрижили и за кожата на лицето му. А наближава 40-те! И не е някой женчо, напротив! В други случаи ми става смешно като ги виждам такива, които им личи от 100 км, че са ходили на козметик. Но при моя познат не е така. Май в парадирането е работата.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот qwerryyy » 03 Авг 2016, 12:42

Е като е пипнат така с мярка в готино, но ако е прекалено и си личи наистина е твърде много. Може би още не е дошло времето, в което ще свикнем с тотално обезкосмените мъже и оскубани вежди, но като гледам скоро и със спирала може да ги виждаме. :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот lussy » 03 Авг 2016, 13:43

Мисля, че вече никой не се изненадва или не смята за нещо необичайно да вижда обезкосмени мъже. Май сме свикнали или поне не се впечатляваме толкова лесно :smile: .
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Авг 2016, 15:18

lussy написа:Мисля, че вече никой не се изненадва или не смята за нещо необичайно да вижда обезкосмени мъже. Май сме свикнали или поне не се впечатляваме толкова лесно :smile: .

На мен все още ми е странно, особено модата с обезкосмените крака, но доволно окосмени ръце. :roll: не е ли логично и краката да са окосмени?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот pavleta » 04 Авг 2016, 10:14

На плажа само по-възрастните мъже са си чисто натурални :smile: . Младите си махат космите от гърба или гърдите само, а някои изцяло - от гръб, гърди, крака, ръце. Не го смятам за лошо, даже по-добре ми изглеждат така.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Станаха ли мъжете по-суетни и лошо ли е това?

Мнениеот marchinko73 » 22 Авг 2019, 10:16

И мъжете, и жените винаги са били суетни. Всеки иска да го харесват. Освен това винаги е имало норми и етикет. До кварталния магазин можеш да отидеш по джапанки, потник и къси гащи, необръснат и рошав, но пробвай да се появиш така в офиса! :grin:
Естествени всичко прекалено, е смешно, но мода - какво да правиш? Всеки сам си прави избора!
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта