Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот miron » 01 Окт 2015, 14:13

Dominator написа:;) с кисело мляко и натрошено вътре в него сирене, уникалният вкус на сутрените от детството

Мноого е добре! На село на това му викахме Кътък, не знам до колко е истина и що е то кътъка :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот borkova » 01 Окт 2015, 14:46

Dominator написа:;) с кисело мляко и натрошено вътре в него сирене, уникалният вкус на сутрените от детството

Мда, така правих и на моите деца, само че бонус някоя и друга подправка, те предполагам ще продължат традицията... мммм
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Bambaa » 01 Окт 2015, 17:01

Mamacita написа:Кой смятате, че е най-добрия хляб за пържене, аз сега пробвах с някакъв пълнозърнест, но никак не се получи, самата филийката не се получи както трябва, що се отнася до панировката, стана идеална, нооо май само с бял хляб става, а? :?

Всякак стават хубави, просто защото са пържени, а каквото и да си говорим - пърженото е адски вкусно, но и за вредата, трябва да сме наясно и винаги да имаме това наум :P
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Neven498 » 05 Окт 2015, 14:38

Аз си ги хапвам и без нищо. Иначе предпочитам домашното сладко от дюли на майка ми. Ама като свършат бурканчетата... Минавам на захар. :)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот dinkog » 05 Окт 2015, 15:09

Пробвайте с кисел мляко, като вътре му сложите сладко, става мнооого добре ;) Вярно обаче става още по-нездравословно и заради кофти комбинациите.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот svetlozara » 05 Окт 2015, 16:22

dinkog написа:Пробвайте с кисел мляко, като вътре му сложите сладко, става мнооого добре ;) Вярно обаче става още по-нездравословно и заради кофти комбинациите.

Хм, не звучи никак лошо.. :) сега така да ми се преядоха пържени филийки, не е истина просто :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Kremiliya » 06 Окт 2015, 14:23

И с шарена сол само са вкусни, като цяло пържените филийки са си наистина страшна вкусотийка! :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот dinkog » 03 Дек 2015, 16:35

Уикенда си направих филийки, след като обърнах, сложих по парче кашкавал да се разтопи, докато се пържеше другата страна. Вярно, стана мазно, ама толкова вкусно беше! :heartsfade:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2015, 12:45

dinkog написа:Уикенда си направих филийки, след като обърнах, сложих по парче кашкавал да се разтопи, докато се пържеше другата страна. Вярно, стана мазно, ама толкова вкусно беше! :heartsfade:

Много добре звучи, наистина, но ако се сложат в много загрято олио, за да се изпържат по-бързичко, мислиш ли, че пак ще станат толкова мазни, отдавна нищо не съм пържила и направо съм загубила представа!
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Kaya » 04 Дек 2015, 15:14

Използвай по-малко олио и го загрей силно, а после набързо сложи върху кухненска хартия, но за кратко, за да не се запарват там :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта