Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Jully » 04 Дек 2015, 15:48

dinkog написа:Уикенда си направих филийки, след като обърнах, сложих по парче кашкавал да се разтопи, докато се пържеше другата страна. Вярно, стана мазно, ама толкова вкусно беше! :heartsfade:

оо, страхотна идея е да се сложи кашкавала, още докато се пържи филийката, за да се разтече, утре ще пробвам и за :) а после наистина само на хартия за малко, както предложи Kaya :) :heartbeating:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Harmony » 04 Дек 2015, 17:50

Jully написа:
dinkog написа:Уикенда си направих филийки, след като обърнах, сложих по парче кашкавал да се разтопи, докато се пържеше другата страна. Вярно, стана мазно, ама толкова вкусно беше! :heartsfade:

оо, страхотна идея е да се сложи кашкавала, още докато се пържи филийката, за да се разтече, утре ще пробвам и за :) а после наистина само на хартия за малко, както предложи Kaya :) :heartbeating:

Еее то задължително е да минат през хартия, само като си спомня едно време майка ми колко мазни ги правеше, то не се траеше направо, оттогава ги намразих пържените филии :grin:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Pipilota » 15 Дек 2015, 17:40

Да научихме се да махаме мазнината, но до скоро и аз ги правих без хартия, най-долните ставаха някакъв комар, меки и мазни. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Elica » 16 Дек 2015, 13:01

Pipilota написа:Да научихме се да махаме мазнината, но до скоро и аз ги правих без хартия, най-долните ставаха някакъв комар, меки и мазни. :mrgreen:

:rolling: Комар, комар, колко да е комар. :neener:
иначе си права де, доста мазни стават долните. ;) Обаче така отцедени са супер, а иначе си мисля какво би било положението, ако се опекат, някой пробвал ли е - панирани и във фурната върху хартия да речем, много ли ще са зле? :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот silver933 » 17 Дек 2015, 11:01

Стават, стават, супер даже. Мажете, само че сместта трябва да е по-гъста с малко брашно. Онзи ден в неделя ядох такива. :) Но пържени са най-яки. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Fancy » 17 Дек 2015, 12:16

Аз не обичам пържени филийки, предпочитам ги на сандвичи - препечени.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот Krum » 17 Дек 2015, 14:07

Fancy написа:Аз не обичам пържени филийки, предпочитам ги на сандвичи - препечени.

Принцеси? :) И на мен са ми по-любими, пържените филии, не че са лоши де, но доста мазни стават.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот mimeto90 » 17 Дек 2015, 15:49

Krum написа:
Fancy написа:Аз не обичам пържени филийки, предпочитам ги на сандвичи - препечени.

Принцеси? :) И на мен са ми по-любими, пържените филии, не че са лоши де, но доста мазни стават.

Така е и принцеските остават по-хрупкави, а пържените филийки заради яйцето омекват :-|
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот svetlozara » 18 Дек 2015, 17:21

Аз повече си харесвам пържените филийки, не че принцесите са лоши, но не мога да заменя едното с другото. ;) И двете са ми любими. ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Любимите ни пържени филийки – как да си ги хапваме?

Мнениеот silver933 » 05 Яну 2016, 09:44

svetlozara написа:Аз повече си харесвам пържените филийки, не че принцесите са лоши, но не мога да заменя едното с другото. ;) И двете са ми любими. ;)

ПОдкрепям и двете си имат плюсове, само при пържените филийки плюсовете са далеч по-мазни. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта