Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Gold » 05 Юни 2017, 17:16

Трябва да има и такива дни!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот skyfly » 16 Окт 2017, 14:46

Най-добре би било, ако вместо да мечтаем за нещо да го изживяваме. Често си мечтаем за по-добра работа, ако се стремим към това, да реализираме мечтата си, няма да ни се налага да се разсейваме от любимата си работа.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 17 Окт 2017, 09:37

Не рядко ми се случва да си мислят за такива странични неща на работа, все пак всеки трябва да си даде малко енергия. Имам напоследък някакви проблеми и все за тях мисля, не ми остава вареме за мечтане.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Pipilota » 22 Яну 2018, 14:01

Мисля, че мозъка става по-ефикасен, ако се откъсне малко от всички задължения които има, за кратко да помисли и да погледне в друга посока.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Lollipop » 23 Яну 2018, 10:19

Няма лошо в това човек да презареди малко и да се откъсне от работата. Не може постоянно да се работи и да се тормозим.. разбирате ли :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Dipsy » 02 Апр 2018, 16:17

Аз уж не мечтая, но се хващам,че именно на работното си място се отнасям и размечтавам. За нещо си. Което не е чудно, тъй като малко са хората, на които работата им допада и обикновено искат да избягат макар и мислено от нея в някой момент, макар и само да за миг. Аз обикновено си мечтая как ще посетя чужди държави и какви неща евентуално ще ми се случат. Понякога си представям, че съм супер герой също, майтап да става :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Jolene » 02 Апр 2018, 16:38

Dipsy написа:Аз уж не мечтая, но се хващам,че именно на работното си място се отнасям и размечтавам. За нещо си. Което не е чудно, тъй като малко са хората, на които работата им допада и обикновено искат да избягат макар и мислено от нея в някой момент, макар и само да за миг. Аз обикновено си мечтая как ще посетя чужди държави и какви неща евентуално ще ми се случат. Понякога си представям, че съм супер герой също, майтап да става :roll:

И аз си мечтая да посетя различни държави, мисля си за приятелите ми, които пътуват, как им се е стекъл живота, а моя по съвсем различен начин и не мога да отида на море дори в Гърция, но здраве да е! :) Децата ни да пътуват..
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Буба Мара » 03 Апр 2018, 15:42

Jolene написа:
Dipsy написа:Аз уж не мечтая, но се хващам,че именно на работното си място се отнасям и размечтавам. За нещо си. Което не е чудно, тъй като малко са хората, на които работата им допада и обикновено искат да избягат макар и мислено от нея в някой момент, макар и само да за миг. Аз обикновено си мечтая как ще посетя чужди държави и какви неща евентуално ще ми се случат. Понякога си представям, че съм супер герой също, майтап да става :roll:

И аз си мечтая да посетя различни държави, мисля си за приятелите ми, които пътуват, как им се е стекъл живота, а моя по съвсем различен начин и не мога да отида на море дори в Гърция, но здраве да е! :) Децата ни да пътуват..

Е, не.. не може така да се мисли. Почти пораженчески. Няма значение възрастта и е хубаво човек да се жертва за децата си, но не и на сто процента. Баланс трудно се постига, но самите ние като родители няма да сме достатъчно пълноценни. А и един ден децата ще ни заведат на море, макар и не в Гърция :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот sad » 03 Апр 2018, 15:52

Често си мечтая за бира (особено около 2 следобед), понякога си мечтая за концентрация, тия дни се захласвам по мисълта за еднорози (имат рог, гадовете)....бе като цяло се ловя, че понякога на работа дори успявам съсредоточено да работя :wink:
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Kaya » 05 Апр 2018, 09:30

Разбира се, понякога се сещам да си мисля различни неща, които ми дават сили да продължа деня, пък и да се разсея от глупостите, коитоми се случват, а ако и денят ми е по-напрегнат - отиде. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron