Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Anka » 30 Ное 2015, 15:25

Когато нещо не искате да се случва с вашето дете, както в случая с Дядо Коледа какво правите, оставяте го да разваля илюзиите на всички деца?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Bambaa » 30 Ное 2015, 16:25

Anka написа:Когато нещо не искате да се случва с вашето дете, както в случая с Дядо Коледа какво правите, оставяте го да разваля илюзиите на всички деца?

Какво означава да го оставяте да прави това, в крайна сметка да му кажеш истината, която да си я спестява, докато другите хлапенца си фантазират за него...?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот klara » 10 Фев 2016, 11:50

Любопитно ми е да го видя пораснал, хванал живота си в ръцете млад мъж :smile: преди да има свое семейство.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Jully » 10 Фев 2016, 12:00

klara написа:Любопитно ми е да го видя пораснал, хванал живота си в ръцете млад мъж :smile: преди да има свое семейство.

Да и на мен мие лщбопитно да ги видя пък като пораснат също, как ли ще изглеждат, с какво ли ще се занимават, дали ще са си близки :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Фев 2016, 13:55

Вече почвам да очаквам по-скоро като баба, отколкото като майка. :mrgreen: Като знам, че синът ми вече е на 22 почвам да се замислям дали след 4-5 години няма да ми преревава някое внуче :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот roksana » 11 Фев 2016, 12:13

Ваня Стойчева написа:Вече почвам да очаквам по-скоро като баба, отколкото като майка. :mrgreen: Като знам, че синът ми вече е на 22 почвам да се замислям дали след 4-5 години няма да ми преревава някое внуче :)


Какво по-хубаво от това! :grin: Бабите се радват повече на внуците, отколкото на собствените си деца, повече им угаждат. :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Rali_hr » 11 Фев 2016, 12:19

Угаждат им, защото са забравили каква борба е да направиш от детето човек. :lol: :lol: :lol: И само се пречкат на майките да успеят да си направят детето нормално, здраво и разумно същество.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот black » 12 Фев 2016, 14:31

Rali_hr написа:Угаждат им, защото са забравили каква борба е да направиш от детето човек. :lol: :lol: :lol: И само се пречкат на майките да успеят да си направят детето нормално, здраво и разумно същество.


Ако питаш бабите сигурно е точно обратното! :lol:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот Kaya » 01 Апр 2016, 13:14

black написа:
Rali_hr написа:Угаждат им, защото са забравили каква борба е да направиш от детето човек. :lol: :lol: :lol: И само се пречкат на майките да успеят да си направят детето нормално, здраво и разумно същество.


Ако питаш бабите сигурно е точно обратното! :lol:

Е много ясно, според бабите прекаляваме с желанието си да се грижим за децата и не знаем как да го направим, те са по-наясно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кои са моментите, които очаквате с нетърпение като родители?

Мнениеот zagrijena » 01 Апр 2016, 14:59

Малко е раничко за подобно нещо, но ми е любопитно да видя децата на моето дете, как ще изглеждат, какви ще бъдат. Дай Боже да стане :grin: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта