Възможно ли е да използваме нещо, с което да спрем запотяването на стъклата на колата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Възможно ли е да използваме нещо, с което да спрем запотяването на стъклата на колата?

Мнениеот kauda » 09 Яну 2018, 12:39

Не мисля, че има с какво. Дори няма разработени спрейове. В крайна сметка, затова имаме парно и затова е устроено и направено по такъв начин и с опциите си за духане в прозорците, за да ги предпази от запотяване.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Възможно ли е да използваме нещо, с което да спрем запотяването на стъклата на колата?

Мнениеот Malina » 09 Яну 2018, 14:41

Момичета и момчета, има спрейове, след като се измие колата - т.е. стъклата, аз го правя след като е минала автомивка се напръсква от вътрешната страна със спрея.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Възможно ли е да използваме нещо, с което да спрем запотяването на стъклата на колата?

Мнениеот La_bomba » 08 Фев 2018, 11:26

Има спрейове да, обаче трябва да се използват върху напълно чисто стъкло, но намен ми стоят мазни и не ми харесва. Предпочитам да ги изсушавам с парното и да ги забърсвам с микрофибърна кърпа при нужда.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron