Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот donni » 09 Мар 2015, 15:12

Често на снимки не изглеждам толкова добре колкото се чувствам.
Виждам, че кожата ми е повехнала или клепачите ми сочат надолу, което не ме прави особено свежа. :|
Не зная кой са триковете за позиране или грим, с който да можем да изглеждаме като някои дами, които винаги са перфектни! :o :roll:

Надявам се да получа повече съвети от дамите, които са по-на Ти със снимките и грима, та да ми кажат как мога да се справя с това, какво да направя, когато се появи нещо изненадващо, а нямам в себе си руж или молив за очи, как да не изглеждам безлична и с повехнала кожа? :roll: :(
fresh-skin.jpg
fresh-skin.jpg (23.25 KiB) Прегледано 706 пъти
А може би трябва да се обърна и към хората, които не обичат да ги снимат, но обичат да снимат, как например може да се избегне ефектът на червените очи или как е по-добре да бъде заснет кадъра леко отдолу или леко отгоре :roll: Дайте някои и друг съвет как да изглеждаме на снимки винаги с особено свежи лица, както на някои дами, как да го постигнем? :?:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот belleville » 09 Мар 2015, 15:15

Според мене това се казва фотогеничност, просто не всеки я има, но те разбирам и аз съм същата, но съм го отдала на това и не се старая кой знае колко :D
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот ramimni » 09 Мар 2015, 15:24

За клепачите сочещи надолу е достатъчно леко да повдигнеш вежди, подчертавам леко, за да не изглеждаш изненадана на всички снимки, :mrgreen: а за да не си безлична лекото пощипване на бузки ще свърши работа ;)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот Mauritius » 09 Мар 2015, 15:28

Не зная, но все ми се струва, че снимките, които са направени леко отгоре са по-добри от останалите, т.е. дори и да не изглеждаш добре, самите снимки стават свежарски :D
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот Andrey » 09 Мар 2015, 15:48

Всичко е само фотошоп на тези по снимките, а и тонове грим. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот Mon_ton » 09 Мар 2015, 17:19

Червените очи имат доста опции на асмите фотоапарати ;) А що се отнася до кожата, то използвай хубав грим и то по много от всичко хахахах :))
А иначе най-много зависи от апарата, ако снимаш с някоя домашна сапунерка няма как да постигнеш голям резултат, като на тази снимка, която си показала ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот Anka » 09 Мар 2015, 17:27

И да не изглеждат толкова добре, мисля, че един фотошоп би свършил чудеса по въпроса ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот Elica » 09 Мар 2015, 17:52

И аз си мисля, че тези снимки са минали доста сериозно обработване, за да се получат по този начин и толкова хубави, съмнявам се, че се постига с хубав грим или точна поза пред обектива.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот red_eyes » 26 Май 2015, 11:15

Ама не става въпрос точно за тези снимки, по-скоро за любителски кадри, на които мацките са си с перфектна кожа, а на мен всяко несъвършенство ми излиза на преден план :( :evil:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Как лицата на някои дами изглеждат винаги толкова свежи на снимки, как да го постигнем?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Май 2015, 13:48

red_eyes написа:Ама не става въпрос точно за тези снимки, по-скоро за любителски кадри, на които мацките са си с перфектна кожа, а на мен всяко несъвършенство ми излиза на преден план :( :evil:

Има опции на фотоапаратите ад се снима с различен ефект и от там идва разликата. Имам позната, която е с ужасно лице, но на снимките е супер свежа кожата ѝ, но снимките, които си прави винаги са с различна опция на телефона/фотоапарата.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта