Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Грохот » 13 Мар 2015, 19:05

sisi_an написа:С приятеля ми бяхме заедно от 7 години. Никога не е бил вн.добър в леглото. На приципа дай да го вкарам и да свършвам. Опитах се да го науча че не се прави така секс но не се получи. От година насам се появи и проблемна ерекция. Аз трябва да го възбуждам като жена и да използвам двете минути докато е твърд....търпях, търпях и като видях че няма да се получи ми писна и го разкарах. То това май е същото като да се разведеш.

Разбира се, вярвам, че трябва да има взаимно разбирателство и по този въпрос не може ти да очакваш нещо от другия, винаги да си незадоволен било то и в една област и да се смята, че всичко е наред :!: Поздравления за смелостта, но много си търпяла :!:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lollipop » 16 Мар 2015, 11:11

Е, ако не ще и да се научи кое как се прави и не се интересува от удоволствието на другия би било нормално наистина да се разделите. Вярно, не всичко е секс, но когато и там липсват неща и има проблеми и никакво желание да се справи с тях, то това означава, че в бъдеще може да има и друго, което не му се прави, щото на него му е добре.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Snejna » 26 Мар 2015, 17:13

Хората и за по-малки неща се развеждат, малко искат да се борят за брака си, дори и с цената на лубриканти! :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Malina » 02 Апр 2015, 11:53

Бих се развела заарди всякакъв род проблеми не само в секса, ами изобщо :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Апр 2015, 20:32

Хората за по-малко се развеждат, а какво остава, ако ме напъва сексуално хахиих :))
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Krum » 16 Апр 2015, 09:28

Разбира се, че бих, в крайна сметка това е много важна част от живота .. :) Ако жена ми не иска да правим секс да речем не бих издържал много дълго време. ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2015, 16:22

mix_twix написа:Не знам, не бих сигурно, ако много държа на въпросното момиче защо ще се развеждам, винаги има начини да се справим с проблемите в леглото, твърде повърхностно решение е за мен..

Абе повърхностно или не... все тая. Ако опре ножа до кокала нещата стават по-различни. :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lili_pili » 29 Апр 2015, 16:10

Вече усещам, че в наши дни все повече семейства се развалят заради това..
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Kremiliya » 01 Юни 2015, 16:13

Lili_pili написа:Вече усещам, че в наши дни все повече семейства се развалят заради това..

Сега хората сякаш имат по-голяма свобода, едно време да се разведеш е била абсолютно невъзможна мисия.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Krum » 02 Юни 2015, 08:39

На времето просто не са имали възможност да се развеждат заради толкова глупости, както сега, то всъщност не знам някоя баба и дядо да има разведени, това започна да става нормално след това и вече не е необичайно да има разведено семейство, дори е по-добре така, отколкото да се живее в абсурд.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта