Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот vanessa_ » 04 Апр 2018, 20:34

Dipsy написа:Значи, ако съм минала 50-те вероятно нямаше да се разведа, нито да го правя на кой знае какъв проблем. Твърде вероятно е до тогава да съм се наситила или на секса или на съпруга си така или иначе. От там нататък остава алтернативата да си остана с мъжа, тъй като сме прекрасни в общото съжителстване, или ако толкова много ми се прави секс (или на него) да търсим варианти на страни. В останалите случай - да, бих се развела. :chopwood:

Ами, лед 50-те хората са супер сексуално активни, казвам ти го от майка ми -намери си приятел след като навъши 50 години и прави по-често секс от мен и мъжа ми!
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lisica » 05 Апр 2018, 15:39

Сека е изключително важен, не е нещо малко, не е нещо дребно, сексът все пак ни прави двойка, но ако грешките са миниатюрни трябва да се говори със специалист. Има всякакви специалисти, които могат да помогат - било то психолози, било то сексолози. Ако вече проблемът не може да се реши след като са направили опити, то тогава разбирам да се разделят хората, провокирани от проблеми със секса. Но да се откажеш веднага, защото мъжът ти или жена ти не прави достатъчно секс, без да говориш каква е причината е тъпо.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Dipsy » 05 Апр 2018, 16:25

vanessa_ написа:
Dipsy написа:Значи, ако съм минала 50-те вероятно нямаше да се разведа, нито да го правя на кой знае какъв проблем. Твърде вероятно е до тогава да съм се наситила или на секса или на съпруга си така или иначе. От там нататък остава алтернативата да си остана с мъжа, тъй като сме прекрасни в общото съжителстване, или ако толкова много ми се прави секс (или на него) да търсим варианти на страни. В останалите случай - да, бих се развела. :chopwood:

Ами, лед 50-те хората са супер сексуално активни, казвам ти го от майка ми -намери си приятел след като навъши 50 години и прави по-често секс от мен и мъжа ми!

Дай Боже всеки му :roll: Настрани от шегата, да зарежеш някой заради секса съм съгласна, но то е ясно че преди това трябва да си опитал да оправиш нещата и за да се решиш да го оставиш явно нещата ще да са необратими. Предполагам. Не ми се е случвало, а и дано не ми се случва!
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот orck » 05 Апр 2018, 16:32

Ако с жена ми не можем да имаме интимни отношения от сексуален характер, които да задоволят либидото ни, аз не мисля, че има смисъл да поддържаме брачни отношения. Не казвам че секса е всичко- не ме разбирайте грешно, но това е напулно релевантна част от отношенията в брака. Ако аз не задоволявам нея или тя мен (или взаимно не ние кеф заедно), то ще е наложително обръщане към 3,4,5ти лица за целта, тогава няма да е старомоден и традиционен брак и отношенеито ще загуби смисъла си. По-добре щастливо разведен, отколкото нещастно женен.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот annamaria » 10 Апр 2018, 16:03

Не са малко семействата, които се разтурят заради това. Покрай мен има нагледен случай как мъжът заряза жена си две години след като роди, защото я намирал за различна след раждането... Пълен глупак- вместо да помисли как да помогне на жена си, той тръгна да гони чуждо.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Rali_hr » 25 Апр 2018, 14:57

annamaria написа:Не са малко семействата, които се разтурят заради това. Покрай мен има нагледен случай как мъжът заряза жена си две години след като роди, защото я намирал за различна след раждането... Пълен глупак- вместо да помисли как да помогне на жена си, той тръгна да гони чуждо.

Наистина глупостта не ходи по гората, променила се била, такива идиоти не заслужават да се размножават даже!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Kaya » 09 Май 2018, 10:19

Сексът е важна тема за едно семейство. Аз бих се развела, ако не получавам достатъчно секс, да речем, или ако партньорът ми е груб или извратен.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Atina_ » 09 Май 2018, 16:57

Гледам страшно много коментари от типа на "колко повърхностно, как така само заради секса".. Абе хора, вие чувате ли се какво приказвате? Та нали това е човекът, с който ще правиш секс до края на живота си. Ако не си пасвате сексуално, а във всички други неща да кажем да, то тогава какво ви различава от ужасно близки приятели? двама души, които се хранят заедно, спят заедно, ходят на почивки заедно, но не обичат да спят един с друг? че вие това можете да го правите и с майка си :lol:
Atina_
 
Мнения: 21
Регистриран на: 23 Фев 2018, 14:52

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Stark » 14 Май 2018, 16:04

Наистина е много важно да се прави секс с половинката и за мен е важна прпичина да се разделим с някой , ако трябва. Макар че не се знае до колко не си пасват хората сексуално , може да е нещо дребно.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот sad » 18 Май 2018, 17:16

rabotnata pchela написа:
sad написа:Да,
сексът е съвсем съзнателна дейност и ако въпреки разговорите нещата не вървят съм склонна да си бия шута без окото да ми мигне.

Не би ли била склонна да премислиш и да се примириш с липсата на секс, или с нередовния да речем?

Не, в живота на мъжа липсата на секс е равносилна на тва да сме си съквартиранти. Аз може и да го карам само на гушкане и играчки, но ако искам съквартирант определено няма това да е човека. На теория върха на интимността (поради високата уязвимост на човека) е секса.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron