Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот m0n4eto » 29 Май 2018, 15:40

При проблеми със секса в едно семейство вариантите са два - развод или любовник.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Malina » 30 Май 2018, 09:29

m0n4eto написа:При проблеми със секса в едно семейство вариантите са два - развод или любовник.

То едното води до другото, така или иначе. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Dalia » 23 Юли 2018, 18:11

Може би... Млади сме още ако и сега имаме проблеми със секса, какво ще правим на 50-60. Докато е време всеки по пътя си. ЧЕ то любовник каква алтернатива е да живееш в лъжа. :roll:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2018, 09:56

много зависи какви са проблемите, според мен, а и ако има иначе много силна емоционална връзка... доста трудно би могло да се вземе подобно решение.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот ivan.stoqnov » 10 Сеп 2018, 17:35

Станни кометари чета тука. За единия секс да си разваляте семействата. А я си представете, че партньорът ви, в случая мъжът, тъй като чета все от него идват проблемите се разболее и сексът вече не е нещото, което му се отдава и какво ще го зарежете, щото да спите с него е все 1 да спите с майка си. Ей, тия изказвания направо ме убиват, а после любов трябвало да и има в една връзка, уважение... Дрън-дрън та пляс... Тук разбрах, че Сексът е основната градивна единица за сполучлив брак.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lollipop » 11 Сеп 2018, 10:13

Двете неща сса различни, никой не споменава случаи, при които има заболяване и т.н. а примерно, ако мъжът по цял ден блее и неще да прави секс. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Dalia » 11 Сеп 2018, 17:18

Lollipop написа:Двете неща сса различни, никой не споменава случаи, при които има заболяване и т.н. а примерно, ако мъжът по цял ден блее и неще да прави секс. :mrgreen:

Аз за такъв мъж дето не иска да прави секс не съм и чувала, ама знам ли пък може и да има :lol: такова животно
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот kalinka-kuku » 11 Сеп 2018, 19:30

Dalia написа:
Lollipop написа:Двете неща сса различни, никой не споменава случаи, при които има заболяване и т.н. а примерно, ако мъжът по цял ден блее и неще да прави секс. :mrgreen:

Аз за такъв мъж дето не иска да прави секс не съм и чувала, ама знам ли пък може и да има :lol: такова животно

не си влезнала в темата на сексолога, затова и не си видяла. проблемите в секса не са едностранни.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот ivan.stoqnov » 12 Сеп 2018, 17:58

marsu , Много ясно че не са едностранни проблемите и без да чета темата го заявявам като мъж. Кой е тоя нормален мъж дето не му се прави секс :twisted: Права е Далия такова животно няма... :cheerleaderkid: Трябва двамата партньории да седнат и да ги говорят, тия работи не може ей тъй заради едното ч*кане семейства да се развалят бе хора! От цялата тая простотия само децата страдат. Сега ако мъжът ти те тормози, биете и разни такива, всякакви ги има, бих я разбрал жената да си иде, ама за друго вярвайте ми не го разбирам туй нещо. Как тъй ще си оставиш дома, който се предполага, че си съградила с любов и ще хукнеш кат разпасана заради един гол... :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Pipilota » 21 Сеп 2018, 10:38

Искаш да кажеш, че ти си съгласен да не правиш секс цял живот?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта