Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2018, 15:23

Pipilota написа:Искаш да кажеш, че ти си съгласен да не правиш секс цял живот?

И мен ме интересува същия въпрос. :mrgreen: Как си готов, например, да устискаш вече цял живот без секс и да си в ок отношения с жена си.. не е възможно. Колкото и да не е всичко секса, тойк е много важен, именно той ни отличава от едни добри приятели съквартиранти.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот annamaria » 27 Сеп 2018, 16:14

Мисля, че до голяма степен това се отразява на отношенията. И често води до развод, ако някой от двойката не е удоволетворен.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Окт 2018, 18:12

Ваня Стойчева написа:
Pipilota написа:Искаш да кажеш, че ти си съгласен да не правиш секс цял живот?

И мен ме интересува същия въпрос. :mrgreen: Как си готов, например, да устискаш вече цял живот без секс и да си в ок отношения с жена си.. не е възможно. Колкото и да не е всичко секса, тойк е много важен, именно той ни отличава от едни добри приятели съквартиранти.

Ами с времето може и да е нормално, хората да заживят като съвартиранти... Още ми е рано за такива мисли, но човек не е застрахован от нищо. Пък има и други техники да се задоволи една жена от класически я ванила секс, за който говорим.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Pipilota » 12 Окт 2018, 10:09

Едно е да дойде такъв момент, когато сте на по 50 години, друго е този момент да дойде, когато сте на 30. Има голямо значение кога ще се появят проблемите в секса.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Dalia » 12 Окт 2018, 17:12

Пише да се разведеш заради проблеми в секса, никой не казва нищо за възрастта. Да, докато човек е млад си мисли че всичко дето лети се яде и че сексът е основната градивна единица на семейството и гаранция за щастлив живот. Много повърхностно ми звучи да изоставиш някой след клетвата " В болест и в бедност, докато смътта ни раздели" , заради проблеми със секса. :???:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron