Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Мар 2015, 16:54

Нямаше как да не обърна внимание на нигерийското семейство, което се развело, понеже мъжът бил твърде надарен. :!: Някои сега си мислят, че това е като Манна небесна и не разбират защо се е стигнало до развода. :mrgreen:

tn.jpg
tn.jpg (27.28 KiB) Прегледано 1167 пъти

Но все пак разни хора, разни предпочитания и останалото! :) На мен лично ми се вижда много повърхностно да се разведеш заради секс, все си мисля, че може да се измислят начини за справяне с проблема и ако се разбираш с половинката си, не е нужно да се развеждате, само заради някои проблеми в секса. :!:
А вие самите бихте ли се развели, заради проблеми в секса? :roll: Какво може да ви накара в сексуален план да напуснете партньора си окончателно? :?:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Mon_ton » 09 Мар 2015, 17:15

Не знам, не мисля, че бих се развела, защото нещо не ми харесва размера на .. мъжа ми, или пък защото не правим хубав секс. Все пак времето изкарано извън леглото е по-важното и е това, което ни прави семейство. А в секса винаги може да се експериментира и да се разнообразява толкова, че нищо да не ни липсва, въпреки несгодите, особено пък за жените ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Elica » 09 Мар 2015, 18:03

Не бих казала, че ще го направя, но знам ли, А и ако любовта е по-скоро физическа разбира се, че сексът ще е много важно условие във взаимоотношенията ни. :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Локумът » 10 Мар 2015, 12:12

Че как! :) Ако жена ми не иска да прави секс и това продължава дълго време бих се развел, много ясно! :|
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lili_pili » 10 Мар 2015, 12:31

С предишния ми приятел, точно заради това, бях ви споделила, че беше с твърде малък.. нали да. Явно е възможно и семейства да се разрушават на този принцип, съвсем нормално ми се вижда. :roll:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот mix_twix » 10 Мар 2015, 12:36

Не знам, не бих сигурно, ако много държа на въпросното момиче защо ще се развеждам, винаги има начини да се справим с проблемите в леглото, твърде повърхностно решение е за мен..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Andrey » 10 Мар 2015, 17:19

Сигурно ще се разведа, разбира се, сексът е много важен за връзката, без него няма как да си живеем нормално в семейството, то е като да ти липсва единия крак :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Kremiliya » 10 Мар 2015, 17:22

Andrey написа:Сигурно ще се разведа, разбира се, сексът е много важен за връзката, без него няма как да си живеем нормално в семейството, то е като да ти липсва единия крак :mrgreen:

ехее, какво сериозно определение даде, чак пък толкова ли да е сериозно положението, все пак винаги може да се намери решение! А ако жена ти не си пада по оралния секс би ли я зарязал?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2015, 18:12

Ех, че сте хора! Как ще се разведете, заради липса на секс или пък защото му е много къс, много дълъг, или защото вие според него сте катедрала! Много повърхностно! Не ели по-важно какво се случва във времето извън секса?! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот sisi_an » 13 Мар 2015, 18:53

С приятеля ми бяхме заедно от 7 години. Никога не е бил вн.добър в леглото. На приципа дай да го вкарам и да свършвам. Опитах се да го науча че не се прави така секс но не се получи. От година насам се появи и проблемна ерекция. Аз трябва да го възбуждам като жена и да използвам двете минути докато е твърд....търпях, търпях и като видях че няма да се получи ми писна и го разкарах. То това май е същото като да се разведеш.
sisi_an
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Мар 2015, 18:21

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта