Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Pipilota » 19 Мар 2015, 07:33

Е, да то е ясно, че салатата я има и в допълнение, иначе всичко на всичко,можех да мина и с 4 листа маруля хахахах :)))
Но като цяло, не е чак пък толкова лоша възможност да се вечеря това, особено пък, както българите сме научени на хляб и месо (Само!) за вечеря, колко би ни "цакал" един сандвич. Повечето обикновено сме пред Св. Интернет праведни! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Lollipop » 19 Мар 2015, 08:02

Оооо, не не не, няма сила на земята, която да ме накара да им позволя да ядат сандвичи на вечеря, ако трябва яйца ще им направя, за да стане бързо, но филии, салами за вечеря никакъв шанс, вечер задължително ядем готвено, ако ще да се сготви и в полунощ. :!: :!: :!:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Kaya » 19 Мар 2015, 10:43

Обожавам сандвичи, но избягвам да разрешавам такива своеволия, защото после може да ми се качат на главата ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Локумът » 21 Мар 2015, 08:53

Ех, жена ми това що не го признава? Снощи се прибрахме в 21ч. и тепърва реши, че ще готви! Мъчихме се да я навием със синовете поне да ядем принцеси, но неее в 23ч. ни сервира супа, мда.... чакай някой да я яде, ние се бяхме нагъчили скришом със сандвичи хаха :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот renetka » 23 Мар 2015, 18:50

Има една страница във фейсбук, The Secret Dinner. Там има много интересни разновидности. Явно мацките са фенове на сандвича :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Мар 2015, 20:40

renetka, я пусни направо една препратка ;)
Иначе гледам ги сега моите - хапнаха по една чиния кисело зеле и съответно домати с ориз за малкия, а сега гледат Пингвините от Мадагаскар и набиват принцеси с кайма и кашкавал! :) Полу десерт, е как да им развалиш спокойствието, като почнеш да обясняваш, че ще им надебелеят дупетата! :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот kauda » 24 Мар 2015, 10:24

rabotnata pchela написа:renetka, я пусни направо една препратка ;)
Иначе гледам ги сега моите - хапнаха по една чиния кисело зеле и съответно домати с ориз за малкия, а сега гледат Пингвините от Мадагаскар и набиват принцеси с кайма и кашкавал! :) Полу десерт, е как да им развалиш спокойствието, като почнеш да обясняваш, че ще им надебелеят дупетата! :lol:

Е случва се понякога, какво да се прави! :))) Мисля, че няма нужда да се изпада в крайности, защото всичко забранено е по-вкусно и по-желано. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45


Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот magda » 25 Мар 2015, 12:50

Много си обичаме сандвичите и ние. Хубавото е, че мога да си ям каквото ми е на сърце, а и приятелите около мен са същите, но ако някой има мерак да готви не мога да му скърша хатъра, чакам си до последно, без да замезвам със сандвичи! :)
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Anka » 25 Мар 2015, 13:09

Интересни идеи има в тази страница ;)
А аз снощи хич не исках да ям от нещата, които бяха сготвени и си хапнах черен хляб с кашкавал, резенчета краставица и малко сирене! Е не е било най-доброто за преди лягане, но ми беше много вкусно :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron