Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Яну 2017, 16:03

Аз не мога да се наям с малко, така де, сандвич с две черни филийки и вече да се обявя едва ли не за преяла, няма как да стане, винаги прекалявам с яденето, ако са сандвичи :) салатата трябва да е на лице всеки път, но май не винаги остава време и желание за нея. :lol:
Снощи ядохме сандивичи от детството ми - филии със салам и лютеница. :) Юнона ако ме чуе, ще ме хвърли на мечките. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Yunona » 02 Яну 2017, 16:54

rabotnata pchela написа:Снощи ядохме сандивичи от детството ми - филии със салам и лютеница. :) Юнона ако ме чуе, ще ме хвърли на мечките. :lol:


Ааа, защо? Всеки има право да си хапва каквото си иска на своя отговорност :) И Юнона яде сандвичи - днес на обяд беше с черна питка, печено пуешко, нискомаслена "Филаделфия" и печена червена чушка. Плюс купичка салата от зеле, моркови и целина. За довечера вече ще готвя, няма как :smile:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Rali_hr » 03 Яну 2017, 11:10

на мен кухнята ми е толкова студена, че зимата често си хапвамае сандвичи, просто е най-бързото и най-лесното, макар че после се чувствам като ужасна майка. :roll: Но и нашите не са много здравословни..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 12:41

Yunona написа:
rabotnata pchela написа:Снощи ядохме сандивичи от детството ми - филии със салам и лютеница. :) Юнона ако ме чуе, ще ме хвърли на мечките. :lol:


Ааа, защо? Всеки има право да си хапва каквото си иска на своя отговорност :) И Юнона яде сандвичи - днес на обяд беше с черна питка, печено пуешко, нискомаслена "Филаделфия" и печена червена чушка. Плюс купичка салата от зеле, моркови и целина. За довечера вече ще готвя, няма как :smile:

Оф, Юнонче, аз уж знам, ама пусти мързел, така да се каже, но съм си обещала вече тая година и аз да влизам във форма, да видим! :) Никакви сандвичи повече. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Petq.pet » 10 Яну 2017, 11:07

Един път в седмицата все се случва да се яде сандвич :grin: , чак пък толкова. На мен даже ми се е случвало да имам манджа в хладилника, но просто ми се яде нещо сухичко и по-специално сандвич. Не мисля, че е толкова нездравословно.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот silver933 » 22 Мар 2017, 14:50

Ми ако сандчива е от салам, кашлавал, маргарин и две филии бял хляб, ти кажи дали е нездравословно. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Мар 2017, 22:18

Няма лошо по някое друго изключение, лошото е, ако изключенията са честии в тях ням анищо пълноценно. В крайна сметка всеки хапва готова пица, готова закуска, готово каквото и да е, и бърз сандвич без нищо съществено в себе си, освен салам и сирене. Просто трябва да се храпват рядко а в повечето време храненето да е пълноценно, нали? :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Elica » 26 Май 2017, 15:14

За довечера имам цяла купа с хумус, както съм си и приготвила краставички и моркови, заедно с няколко филийки пълнозърнест хляб, мисля това да го превърна на хрупкави сандвичи и да им се насладя.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Matilda » 24 Яну 2019, 14:59

Рядко ни е това вечерята, да не кажа почти никога.
Затова и не се старая да ги приготвям здравословни, просто слагам повечко плънка и зеленчуци.
Matilda
 
Мнения: 115
Регистриран на: 10 Дек 2018, 12:14

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Dalia » 30 Яну 2019, 00:57

Не вечеряме сандвичи, но закусваме с тях ежедневно. Правя най-различни, но много далече от здравословни. С шунка,салам,луканка,кашкавал,яйца,сирене,домати или краставици. От всичко по много да имаме сили за дългия равотен ден.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта