Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Malina » 27 Апр 2015, 17:17

Дайте ми идея за сандвич с риба тон, племенницата ми незнам защо е решила, че точно аз трябва да ѝ направя такъв и постоянно ме моли, ПОМОООЩ :!: :!: :!: :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Yunona » 27 Апр 2015, 19:09

Malina написа:Дайте ми идея за сандвич с риба тон, племенницата ми незнам защо е решила, че точно аз трябва да ѝ направя такъв и постоянно ме моли, ПОМОООЩ :!: :!: :!: :mrgreen:


Няма проблем :) Предполагам, че имаш предвид консерва от риба тон. Вземи филе light, защото не е в масло и няма да се омаже/окапе детето.
Комбинирай с любимите и зеленчуци. На риба тон добре вървят марулки, краставици, репички. Става и с предварително приготвена салата от зеле, морков, магданоз. Може и домат (без семенната част), червена или зелена чушка... Ползвай пълнозърнеста питка/багета, намажи я с някакво леко крем сирене, сложи зеленчуците и рибата и готово :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Апр 2015, 20:20

Не съм се съмнявала, че ти ще кажеш как да го направим, явно това е мода, провокирана от някоя анимация, защото и моят син държи на сандвич с риба тон, а аз не знам как да направя и се ослушвам, хаха :) Сега ще пробвам този вариант, ще намажа с крема сирене. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот silver933 » 28 Апр 2015, 08:30

kauda написа:А с какво най-често мажете филийките за сандвичи, аз имам чувството, че ползвам само топено сирене, други предложения? :mrgreen:

Лютеница, крема сирене, масло, авокадо.. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Kaya » 28 Апр 2015, 09:51

Може да си направите и тостер сандвичи и да не мажете с нищо хлебчето дори :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот kauda » 28 Апр 2015, 10:10

Kaya написа:Може да си направите и тостер сандвичи и да не мажете с нищо хлебчето дори :)

Да, това е добра идея, ако се затоплят филийките, отвътре като се сложи нещо то ще си пусне сосчета. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот silver933 » 28 Апр 2015, 10:19

kauda написа:
Kaya написа:Може да си направите и тостер сандвичи и да не мажете с нищо хлебчето дори :)

Да, това е добра идея, ако се затоплят филийките, отвътре като се сложи нещо то ще си пусне сосчета. :)

Беконът - сланина. :mrgreen:
А вие мажете ли си с масло филиите, ако ще си правите принцеси? За мен няма никакъв смисъл, но жена ми държи постоянно да мажем, мажем.. :oops: :!: :!:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2015, 16:16

silver933 написа:Беконът - сланина. :mrgreen:
А вие мажете ли си с масло филиите, ако ще си правите принцеси? За мен няма никакъв смисъл, но жена ми държи постоянно да мажем, мажем.. :oops: :!: :!:

Мажем, бат' силвъре, всичко мажем, че и с маргарин, не си поплюваме! :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот renetka » 28 Апр 2015, 16:31

Malina написа:Дайте ми идея за сандвич с риба тон, племенницата ми незнам защо е решила, че точно аз трябва да ѝ направя такъв и постоянно ме моли, ПОМОООЩ :!: :!: :!: :mrgreen:

Отиват авокадо, домат, зелена салата, ементал...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Snejna » 28 Апр 2015, 16:48

Това авокадо само се спряга покрай разни сандвичи,а вече май не се намира по пазара :(
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта