Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот dinkog » 09 Сеп 2015, 12:42

Говорим за 2 часа секс, а не 2 часа с любовната игра, целувките и останалото, 2 часа навън навътре, мъжете не издържат да знаете.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Петър Георгиев » 16 Окт 2018, 17:04

dinkog написа:Говорим за 2 часа секс, а не 2 часа с любовната игра, целувките и останалото, 2 часа навън навътре, мъжете не издържат да знаете.

ааа аз си издържам и повече. важно е момата да е сгодна и да знае от де да ме подхване па и аз знам от де да я подхвана. достойнството ми е към 13-14 санта ако глътта шкембето може и повече. жените казват че върши работа щом ми идват на крака.
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Krum » 17 Окт 2018, 10:40

:rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling: :rolling:
Брей, 2 часа и нагоре! Браво бе!
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Dalia » 19 Окт 2018, 20:37

2 часа, олелееее сега разбирам вече жените дето симулират оргазъм ;)
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Frac » 25 Окт 2018, 08:45

Тази тема колкото и да се дъвче няма да има универсален отговор. То е като при някои жени - малки гърди, малки гърди, а жената си има материал. Та при мъжете е същото, все не е достатъчно :) Важното е партньорите да си паснат, а ако не-следващите :) Избор има и то голям :mrgreen:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот kalinka-kuku » 25 Окт 2018, 08:58

Dalia написа:2 часа, олелееее сега разбирам вече жените дето симулират оргазъм ;)

Ами то трябва да се свърши тая мъка в едни момент, колкото и да е приятно, 2 часа... чисто физически неразположенията идват в един момент. :grin:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Dalia » 01 Ное 2018, 18:53

Днес прочетох един виц, който доста ме развесели и мисля че има връзка с тази тема.
Мъжката гордост се намира в гаража, а онова в гащите е само радост за жените. :lol:
А за тези, които казват, че размерът няма значение, я бръкнете в тенджера с чаена лъжичка :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта