Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот MGB » 10 Мар 2015, 15:25

До колкото разбирам голяма част от младите мъже се срамуват от размера на мъжкото си достойнство, което за мен е неразбираемо, тъй като отдавна е разбит митът за значението на размера! :idea: Остава си от съществено значение работата с него, но за жалост малко от мъжете го разбират… :idea:
И не, никой не очаква от вас да сте така внушителни и там долу, господа :D
e894.jpg
e894.jpg (13.94 KiB) Прегледано 1829 пъти

Не зная каква е дължината на мъжкото достойнство, която се смята за нормална, :roll: но моят скромен опит не може да проговори за някакъв фрапиращ случай с нищожно малко мъжко достойнство! :idea: :lol:

Интересно ми е каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство. :roll: Имам предвид до толкова, че мъжете да не се срамуват и жените да не се оплакват? :!: :!:
Какво се приема за нормална дължина и смятате ли, че се вписвате в нея стрували ли ви се, както при нас дамите, че винаги може и мааалко по-големи да са още (като при нас става въпрос за гърдите, де)? :!:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Harmony » 10 Мар 2015, 15:33

Ако трябва да говорим в сантиметри скоро бях чела за фаталното 13, че се смята за средна дължина, което не е лошо май, е то и ние сме различни, вие какво ще кажете?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот JohnLocke » 10 Мар 2015, 15:36

Хмм интересно, нищо по този повод не съм чел и не зная къде съм в класациите и дали изоставам в размера, казано честно се чувствам добре и не знам някой да се е оплакал до сега!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот ivoblinc » 10 Мар 2015, 15:42

Не зная дали става въпрос за състояние в покой тези 13 сантиметра, предполагам, че не е така, но май малко ми звучат или аз съм си голям, въпреки че не съм от най-високите мъже, но не съм и твърде набит :idea: :roll: :D :D Дали това дава отражение? :mrgreen:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот don_paco » 10 Мар 2015, 16:24

според мен около 15 см не в покой е достатъчна дължина :mrgreen:
don_paco
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Мар 2015, 16:11

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Rali_hr » 10 Мар 2015, 16:33

Не знам колко е приемливата дължина, а и да ви кажа, не съм мерила досега на никой мъж, че да знам. :mrgreen: По-скоро ме интересува какво върши с наличната дължина, отколкото това колко е всъщност. :) Пък и мисля, че не точно дължината е определяща за усещането. :oops: :mrgreen: :| :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Andrey » 10 Мар 2015, 17:15

Много зависи и освен от размера, то и от половинката ни. Помните ли имаше един виц:
Тя:
- Много ти е малък инструмента?
Той:
- Ами не знаех, че ще свиря в катедрала... :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот Kremiliya » 10 Мар 2015, 17:23

Не съм мерила никога на приятелите си размера на мъжкото им достойнство. Мисля, си обаче че към 15см е добра дължина сякаш, поне на линията изглежда приемливо. :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот moni.sparrow » 29 Май 2015, 13:20

Смятам, че е горе-долу нормална тази дължина, с мааалко отгоре, евентуална компенсация, ако не може да работи добре с... него :D
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Каква смятате, че е нормалната дължина на мъжкото достойнство, а вие вписвате ли се?

Мнениеот miron » 29 Май 2015, 13:45

moni.sparrow написа:Смятам, че е горе-долу нормална тази дължина, с мааалко отгоре, евентуална компенсация, ако не може да работи добре с... него :D

От къде ще дойде тази маалка компенсация ако не може да работи добре :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта