Как да направим косата си бляскава?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Yarost » 12 Мар 2015, 16:09

При мен маските с яйце вършат супер работа, обикновено не обичам да с и забърквам домашни неща, но тези с яйце доста си ги правя, особено ако са ми останали стари яйца в хладилника. :D жал ми е да ги изхвърля :lol:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот exotic » 12 Мар 2015, 17:46

renetka написа:При мен действа много добре аргановото олио/масло. Освен страшно мека, косата става и много лъскава :)

Наистина, има и при мен много добър ефект, препоръчвам го :!: :!:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Локумът » 16 Мар 2015, 10:26

Yarost написа:При мен маските с яйце вършат супер работа, обикновено не обичам да с и забърквам домашни неща, но тези с яйце доста си ги правя, особено ако са ми останали стари яйца в хладилника. :D жал ми е да ги изхвърля :lol:
Яйцата са голяма работа. У нас се е случвало да купувам специално яйца за маската на жената, ама и точно определени от магазина си е харесала.. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот renetka » 19 Мар 2015, 13:09

А всички маски с яйца са и със зехтин, нали? Готино действат, но ми се иска да няма зехтин... :roll:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Мар 2015, 13:46

renetka написа:А всички маски с яйца са и със зехтин, нали? Готино действат, но ми се иска да няма зехтин... :roll:

Защо да трябва да има зехтин, аз ако случайно изтърва някое яйце го слагам на главата си :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Gold » 23 Мар 2015, 13:26

Аз не слагам зехтин. Рецептата ми е следната - две яйца, 100 мл мляко и няколко капки лимон. Много мека ми става косата и може да си въобразявам, но и по-гъста сякаш е вече. 8-)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Elica » 23 Мар 2015, 13:45

Gold написа:Аз не слагам зехтин. Рецептата ми е следната - две яйца, 100 мл мляко и няколко капки лимон. Много мека ми става косата и може да си въобразявам, но и по-гъста сякаш е вече. 8-)

Ехее, вярно ли! :))) Супер, много добре звучи, а колко време изкарваш с тази маска? Отмиваш ли я веднага?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Локумът » 23 Мар 2015, 14:47

И пак стигам до извода, че яйцата са голяма работа, пък като се сетя колко хора не щат да ги ядат и чак мило и жално ми става :))
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Gold » 23 Мар 2015, 14:57

Elica написа:
Gold написа:Аз не слагам зехтин. Рецептата ми е следната - две яйца, 100 мл мляко и няколко капки лимон. Много мека ми става косата и може да си въобразявам, но и по-гъста сякаш е вече. 8-)

Ехее, вярно ли! :))) Супер, много добре звучи, а колко време изкарваш с тази маска? Отмиваш ли я веднага?


Намазвам хубаво цялата коса, завивам с кърпа или от тези шапките за баня, за да не ми се стича и седя 20 мин така. После отмивам хубаво и готово. Когато не ме мързи, гледам 2-3 пъти седмично да си го правя.
Забравих да кажа, че когато нямам прясно мляко, слагам кисело по 2 супени лъжички. :)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот qwerryyy » 23 Мар 2015, 15:42

Gold написа:
Elica написа:
Gold написа:Аз не слагам зехтин. Рецептата ми е следната - две яйца, 100 мл мляко и няколко капки лимон. Много мека ми става косата и може да си въобразявам, но и по-гъста сякаш е вече. 8-)

Ехее, вярно ли! :))) Супер, много добре звучи, а колко време изкарваш с тази маска? Отмиваш ли я веднага?


Намазвам хубаво цялата коса, завивам с кърпа или от тези шапките за баня, за да не ми се стича и седя 20 мин така. После отмивам хубаво и готово. Когато не ме мързи, гледам 2-3 пъти седмично да си го правя.
Забравих да кажа, че когато нямам прясно мляко, слагам кисело по 2 супени лъжички. :)

А за къса коса колко маска трябва да се направи, че скоро се подстригах и не мога да определям още, дори и с шампоана прекалявам. :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта